Survivor 2018 Yeni Oyun Enternasyonal Oyunu Kim Kazandı ?

Burak 05 Mar 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018’de Yeni Oyun Enternasyonel Oyunları

4 Mart akşamı yayınlanan Survivor’da Acun Ilıcalı  yeni bir oyunun tanıtımını gerçekleştirdi. Yenilikleri anlatan Acun Ilıcalı büyük ödüllerinde yarışmacıları beklediğini belirtti. Peki 2018’in yeni oyunu enternasyonel oyunları nelerdir ?

Survivor 2018 Son Yenilikler ve Enternasyonel Oyunları

Survivor 2018’de bu sene de sembol oyunları gerçekleşecek. Fakat bu sene bu oyunlara bazı yenilikler getirilmiş durumda. Daha önce bahsettiğimiz gibi bu sene Acun ılıcalı büyük rağbet gören ülkeler arası mücadeleleri arttıracak. Bu sene sembol oyunlarında birinci olan bir erkek ve bir kadın yarışmacı Romen ve Yunan takımlarının birincileri ile karşılaşacak. Eğer bu takımlarının en iyilerini mağlup etmeyi başarırsa yarışmacının ailesi adaya gelecek. Ayrıca Enternasyonel Oyunları’nın büyük finalini kazanan yarışmacı tam 250.000 tl ilk ödülün sahibi olacak.

Acun2un belirttiği gibi yarışmacılar gerçekten büyük ödülleri kazanma fırsatını yakalamış durumda. Bilindiği gibi Survivor şampiyonu olan isim 500.000 tl nin sahibi oluyor. Enternasyonel oyununu kazanan yarışmacı ise büyük ödülün yarısı kadar parayı cebine koymuş olacak. Aynı yarışmacı Survivor’ın da şampiyonu olursa toplamda 750.000 Tl ile evine dönmüş olacak.

Enternasyonel oyunu ilk olarak 5 Mart Pazartesi izleyici karşısında olacak. İlk yarışma hakkını elde eden isimler Ümit Karan ve Damla oldu. Kurallar gereği yarışmacılar takımlarındaki hemcinslerini izleyici olarak götürüyor. Yani Damla All Star takımının kızlarını Ümit Karan ise All Star’ın erkeklerini izleyici olarak yarışmaya götürecekler.

Acun’un Yeniklere Dair Açıklamaları :

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir