Survivor 2018 Turabi Neden Yok ? Turabi Diskalifiye Olacak mı ?

Burak 28 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 Turabi Diskalifiye Olacak mı ? Acun’un Turabi Kararı Ne ?

Ekranların en sevilen programlarından Survivor 2018 tüm heyecanıyla sürerken son bölümlerde oldukça sürpriz gelişmeler yaşanmış durumda. Bunlardan biride 28 Nisan Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununda gerçekleşti.  Daha önce Enternasyonel Ounları’nda Acun tarafından ciddi bir uyarı alan Turabi bir kez daha diğer yarışmacularla ciddi bir tartışmaya girince Acun tarafından çok sert şekilde uyarıldı ve Acun , Turabi hakkında konseyde bu konunun görüşüleceğini belirtti. Turabi diskalifiye olacak mı ? Acun Ne Karar verecek ?

Survivor 2018 Turabi Neden Yok ? Turabi Diskalifiye mi Oldu ?

Survivor 2018’de son haftalara gelindikçe ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Üst üste aldığı yenilgiler sonrası Ünlüler takımı büyük moral bozukluğu yaşarken oyunlarda beklenen performansı bir türlü gösteremeyen Turabi Çamkıran beklenmedik çıkışlar yapmaya başladı. Yarışma parkurlarına saldırarak deviren ve parkur malzemelerini etrafa fırlatan Turabi daha sonra elinin kesilmesine neden olmuş ve eline dikiş atılmıştı.

Turabi bu çıkışlarına devam edince kendi takım arkadaşları tarafından da eleştirilmişti.  28 Nisan Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununda ise karşı takımdan Anıl’a çarpmış ve daha sonrasında sözlü tartışmaya girmişti. Araya giren Hakan Hatipoğlu’na ise hakarete varan sözler sarfetmiş ve bunlar yayın ekibi tarafından biplenmişti.

Burası Senin Çiftliğin Değil !!!

Turabi’nin bu davranışlarının ardından Acun Ilıcalı devreye girdi ve Turabi’yi çok sert bir dille uyardı. Turabi’ye “Seni uardım fakat sen kendi kurallarını uygulamaya devam ettin. Burası senin çiftliğin değil Turabi. bununla ilgili akşam bir karar vereceğiz. ” şeklinde konuştu. Yayınlanan fragmanın ardından Turabi hakkında verilecek karar da merak konusu olmuş durumda. Turabi’ye verilecek muhtemel cezalar arasında oyunlardan men , sembol oyunlarından men , yemek ve diğer ödüllerden men cezaları bulunuyor. Bir diğer seçenek ise Turabi’nin yarışmadan diskalifiye edilmesi.

Turabi için oyunlardan men cezası ihtimali şu an için düşük görünüyor zira zaten elindeki sakatlıktan dolayı oyunlarda yer alamıyor. Dokunulmazlıktan men cezası da Turabi için önemli bir yaptırım olmayacaktır çünkü sms oyları en yüksek yarışmacılardan bir tanesi. Büyük itimalle ödül oyunlarından mahrum kalma cezası uygulanabilir. Fakat Acun Ilıcalı’nın Survivor markasına zarar veren kimseyi şimdiye kadar affetmediğini de unutmayalım. Eğer Turabi’ye bir diskalifiye cezası gelirse buda benim için sürpriz olmayacaktır. Sizler de tahminlerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

Survivor 2018 57. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.