Survivor 2018 Takımlar Neden Dağıldı?

Survivor 2018 Takımlar Neden Değiştirildi ?

Survivor 2018’de önemli bir değişikliğe gidildi. Bilindiği gibi Survivor’da All Star takımı Gönüllüler karşısında ciddi bir üstünlük kurdu. Bir çok şampiyon ve finalist isim karşısında Gönüllüler takımına da bir çok atletik yarışmacının dahil edilmesine rağmen istenilen seviyede bir rekabet ortamı oluşmadı. Bu durum programın reytinglerine de yansıyınca Acun’dan duruma müdahale geldi. İki takımı dengelemek için All Star ve Gönüllüler konsepti iptal edildi.

All Star takımı iki gruba bölenecek ve bu gruplara Gönüllüler takımından yarışmacılar paylaştırılacak. 13 kişinin bulunduğu All Star takımı 6 ve 5 er kişilik iki gruba ayrılacak ve 9 kişiden oluşan Gönüllüler 4 ve 5 kişi olarak ayrıalrak bu takımlara eklenecek. böylece 10 – 10 şeklinde 2 yani takım oluşmuş olacak. Bu durum Gönüllüler’i memnun etse de All Star takının tepkisine neden oldu.  Kendileri açısından rahat giden bir yarışmanın değişikliğe gitmesi elbette onlar için işlerin zorlaştığı anlamına gelmekte.

Eski fotmatta yarışmacılar belli bir sayının altına idiğinde takımlar dağılıyor ve yarışmacılar adada bireysel olarak mücadele ediyordu. Fakat bu kez farklı bir durum oluştu ve takımlar birbiriyle karıştırıldı. Bu seneki konseptin yanlış olduğu en başndan belliydi. Zira Acun’da son yaptığı açıklamada bunu kabul etti. Bir çok profesyonel sporcu ve finalistten olulan bir takımın karşısına Survivor tecrübesi olmayan isimleri doldurmanın mantıklı bir tarafı yok . Bakalım Acun’un bu müdahalesi reytinglere nasıl etki edecek bekleyip göreceğiz.

dizibilgi google play

Survivor 2018 Takımlar Neden Dağıldı? (1 Yorum)

  1. Siteye nolmus boyle 🙁
    hilmi murat damlanin gonullulere gecmesine sevindim en cok da hilmicemin gecmesine sevindim unlulere de keske mustafa yerine cumali gecseydi