Survivor 2018 Nagihan ve Hakan Neden Tartıştı ?

Burak 03 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Nagihan ve Hakan Neden Tartıştı ? Neden Kavga Ettiler ?

Survivor’da final günü yaklaştıkça yarışmacılar arasında da gerginlik giderek tırmanmaya başladı. Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda oldukça yıpranan yarışmacılar artık sinirlerine hakim olmakta da güçlük çekiyorlar. Yarışmanın agresif isimlerinden biri olan Hakan son oalrak Nagihan ile de bir tartışma yaşadı. Bu tartışmanın nedeni neydi Hakan ve Nagihan neden tartıştılar ? İşte detaylar…

Survivor 2018 Nagihan ve Hakan Neden Tartıştı ?  Tartışma Sebebi Neydi ?

Nagihan öncelikle Yağmu ile bir gerginlik yaşadı. Daha sonra Yağmur ile ilgili bir takım sözler sarfedince Hakan bu durumdan rahatsız oldu ve Nagihan’a sataştı. Uzun süre Cumali’nin adadan ayrılmasının ardından Hakan ve Yağmur sık sık bir arada görülmeye başlamıştı. Nagihan’ın olmusuz sözleri sonrası Hakan , Yağmur’dan taraf olunca Nagihan ile aralarında bir gerginlik yaşandı.

Yaşanan bu gerginlik elbetteki diğer yarışmacılara da yansıdı. Özellikle Hilmicem takım içerisinde yaşanan gerginlikler nedeniyle morallerinin olumsuz etkilendiğini ve Nagihan ile Hakan’ın bu tavırlarından oldukça rahatsız olduğunu dile getirdi. Damla’da kendi aralarında gerginlik yaşamalarının takımı oldukça olmusuz etkilediğini belirtti.

Olayların başlangıcına göz atacak olursan aslında durumun bu hale gelmesine Anıl’ın neden olduğunu söyleyebiliriz. Nagihan’ın önceki günlerde Yağmur ve Hakan hakkında sarfettiği negatif sözleri ortaya çıkararak gerginliğe neden olmuştu. Hakan’ın , Yağmur’un performansını olduğundan fazla abarttığını söyleyen Nagihan’ın bu açıklamaları Anıl tarafından herkese duyurulunca bu tartışmaların da fitili ateşlenmiş oldu.

Survivor 2018 3 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 61. Bölüm Fragmanı

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.