SURVİVOR 2018 KADROSUNDA KİMLER OLACAK ?

Tv8’in neredeyse en çok izlenen programı olan ve reytinglerde en üst sıralarda görmeye alışık olduğumuz survivor’ın 2018 kadrosu hakkında ufak ipuçları verildi. TV 8 ve TV 8,5 de yayınlanan Survivor extra programına katılan Acun Ilıcalı gelecek sezon ki Survivor için ilginç açıklamalar yaptı.

Acun Ilıcalı Survivor 2018 için bir oylama yaptıklarını belirtti. Bu oylamanın sonucunun açık ara farkla All Star çıktığını söyledi. All Starı seyirciye sorduklarını söyleyen Acun Ilıcalı seyircinin %79 All Star’ı istiyor diye konuşurken kullanın oyun 70.000 olduğunu ve azımsanmayacak bir sayı olduğunu söyledi.şimdiye kadar seyircinin isteği doğrultusunda hareket ettiklerini ve izleyenlerin kendileri için önemli olduklarını ekledi.

PEKİ SURVİVOR 2018 ALL STAR’IN KADROSUNDA KİMLER VAR ?

SURVİVOR 2018 KADROSU

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’nin menajeri Acun Ilıcalı’dan gelen Survivor teklifini doğruladı ve Aleyna şuanda teklifi değerlendiriyor net bir şey yok dedi ve ekledi gelişme olduğu zaman sizleri bilgilendireceğiz. Acun’un para ile Aleyna’yı kandıramayacağı konuşuluyor.

survivor extra programında konuşan ve oldukça önemli açıklamalar yapan Acun Ilıcalı bu senedende bir kaç yarışmacı olacak diye konuştu.

izleyicilerin Taner Tolga Tarlacı’yı istemesi üzerine herhangi bi şey söylemeyen ılıcalı yarışmaya katılacak olanları “Turabi Hilmicem, öbür tarafta bakdığınız zaman Atakan ,Nagihan,Merve Aydın var” diye konuşan ılıcalı sözlerine “olağanüstü bir kadro oluşmuş durumda diye konuştu.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalara göre yarışmaya katılacak eski yarışmacılar;

  • Turabi
  • Hilmicem
  • Atakan
  • Nagihan
  • Merve Aydın

olup kadro kesinleşince sitemiz üzerindeki konu güncellenecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


SURVİVOR 2018 KADROSUNDA KİMLER OLACAK ? (25 Yorum)

  1. Ooo diyer seneye gecis olmus gokan niye yokya 2018 de olay seyler olacagi kesin 2018 ve eylenceli olucak busenenki tadi yoktu diyr seneyi dort gozle bekliyim kizlar nerdesiniz gelinnn

  2. Adem merve aydın na gihan daha önce şampiyon olanlar katılması lar haksızlık oluyor turabi hilmi cem hiç katılmasın adem mutlaka katılmalı

  3. Adem merve aydın na gihan daha önce şampiyon olanlar katılması lar haksızlık oluyor turabi hilmi cem hiç katılmasın adem mutlaka katılmalı

  4. Ogeday nerde yaa bence kötü bir kadro haksızlık nagihan gönüllüler de oynamak istemişti offff