Survivor 2018 İstanbul Ödülünü kim Kazandı ? Hangi Takım İstanbul’a Gidecek ?

Burak 21 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 Türkiyeye Gitme Ödülü Gönüllülerin Oldu Video… Survivor 2018 yarışmasında 24 mayıs perşembe ve 25 mayıs cuma akşamı oynanacak iki aşamalı ödül oyununun kazananı sizlerle 3 gün önceden paylaşmıştık. Büyük ödül oyununun kazanan takımı Gönüllüler oluyor.

Perşembe ve cuma akşamı iki gün boyunca oynanan yarışmalarda kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler İstanbul’a gelecekler. İstanbul’da aileleri sevdikleri ile görüşecekler. Hepsi bireysel olarak istediğini yapabilecekler. Bu büyük ödül Survivor tarihinin en büyük ödülü olarak nitelendiriliyor. Bu ödül için iki takımda kıyasıya yarıştı. Ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ancak kazanan bir takım olmak zorundaydı ve bu Gönüllüler takımı oldu.

Ünlüler takımı için yıkım oldu. Ünlüler takımı bu büyük ödülü kaybettikten sonra adalarına döndüler. Adalarına döndüler ama akılları gönüllülerle birlikte Türkiye’ye gitti.. Böyle büyük bir ödülü kaybettikleri için birbirlerini suçladılar gerek tartıştılar gerek kavga ettiler ancak artık yapacak bir şey yok. Yarışmayı kaybetmelerine sebep olan isimleri ada konseyinde yazarak cezalandıracaklardır.

————————————————————————————————–

Survivor 2018 İstanbula Gitme Ödülünü Hangi Takım Kazandı 24- 25 Mayıs... Survivor 2018 de 24 ve 25 Mayıs perşembe cuma günü ödül oyunları oynanacak. İki gün sürecek ödül oyununun ardından büyük ödül geliyor. Acun Ilıcalı dünkü ada konseyinde büyük ödülü açıkladı. Perşembe cuma iki gün boyunca oynanacak olan ödül oyunlarının ardından kazanan takım İstanbula gitme ödülünü kazanıyor.

Perşembe ve cuma günü iki gün boyunca ödül oyunu oynanacak. Kazanan takım İstanbul’a gidecek. Bir günü istediği gibi geçirecek. Hem de bireysel olarak takılabilecekler. İsteyen istediği kişiyi görebilecek istediği yere gidebilecek. Survivor 2018 yarışmasında verilen bu ödül gelmiş geçmiş en büyük ödül olarak tabir edildi yarışmacılar tarafındanda. Yarışmacılar yarışma içerisinde İstanbul’a gidip ailelerini görebilecekler. Gerçekten Survivor tarihinde bir ilk.

Survivor 2018 yarışmasında İstanbula gitme İstanbul’da bir gün geçirme ödülünü kazanan takım cuma akşamı belli olacak. Ancak kazanamayan takım için büyük hüsran. Bu ödülü kaçıran takım gözyaşlarına hakim olamayacak. Survivor 2018 25 Mayıs cuma belli olacak İstanbul ödülü kazanan takımı da tüyolar geldikçe sizlerle paylaşamaya çalışacağız.

Survivor 2018’in en büyük ödülü olan İstanbulda bir gün ödülünü kazanan takım gerçekten çok heyecanlı bir gün geçirecekken kimse kaybeden takım tarafında olmak istemeyecek. Survivor 2018 İstanbul ödülünü sizce kim kazanır? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 İstanbul Ödülünü kim Kazandı ? Hangi Takım İstanbul’a Gidecek ?” üzerine 2 yorum

 1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Çok kararsızım,
  Gönüller takımında benim görüşüme göre , Hilmi ve Nagehan,murat,damla,anıl
  Ailelerine çok düşkünler ve iletişim oyunu olduğunda , çok güzel mücadele izliyoruz. Bunlar sayesinde Hilmi ,murat,anıl,Nagehan,damla bunlar o büyük ödül oyununa çok hırslı çıkacaklar kesin gözüyle bakıyorum GÖNÜLLER alır bence..
  Aslında ünlüleri tutuyorum.
  Ama bunu Gönüller alır 8)

  1. Hayat dedi ki:

   Valla abim dediğin çıkıyor
   Aldılar valla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir