Survivor 2018 İlk Elenen Kim Olacak ?

Burak 19 Şub 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018’e veda eden ilk yarışmacı kim olacak ?

Yeni formatıyla ekranlara gelen Survivor 2018’de All Star kadrosunun bariz üstünlüğü dikkat çekiyor. Yarışmanın başlamasından bu yana bir oyun hariç oynanan tüm oyunları All Star takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında işler yolunda gitmiyor. Gönüllüler takımında oylanam sonucu Cumali ilk eleme adayı oldu. Bilindiği gibi Cumali hemen her tartışmada yer almakta ve tüm gerginliklerde ön plana çıkmakta.

Öte yandan Funda bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı ve eleme adayı olarak Yağmur’u gösterdi. Performans kolyesinin sahibi Ramazan ise son aday olarak Marcus’u seçti. Ada şartlarına uyum gösteremeyen Gamze ise dokunulmazlık oyununa katılamamıştı. Büyük olasılıkla Gamze zorlu yarışmaya devam edemeyecek.

Survivor’a katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen ve Beyazıt Öztürk’ün ısrarı ile Acun tarafından adaya kabul edilen Cumali birçok kişinin sempatisini kazandığı için çok yüksek bir ihtimalle yarışmaya devam edecektir. Fragman’da dikkatleri üzerine çeken Marcus’a da izleyiciler bir şans daha verecektir. Zira yarışma performansı da diğer eleme adaylarının üzerinde.

Bu şartlar göz önüne alındığında Yağmur yüksek ihtimalle oylama sonucu Survivor Ada’sından ayrılan ilk isim olacak. Sizlerde tahminlerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 İlk Elenen Kim Olacak ?” üzerine 1 yorum

  1. Lavinia Leyla dedi ki:

    Allah aşkına asi abla neredesin lütfen sesimi duyun artık size sormam gereken birşey var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.