Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Tartıştı ?

Burak 08 Mar 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Kavga Etti ? Neden Tartıştı ?

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 8 Mart Perşembe akşamı 19. bölümü ile ekranlara gelen yarışmada Nihat ile Hakan arasında büyük bir gerginlik yaşandı. Fragmanda ciddi bir tartışma yaşandığını görenler doğal olarak Hakan ve Nihat neden kanga etti ? Neden tartıştı sorularını yönelttiler. Merak edenler bu soruların yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirler.

Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Tartıştı ?

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla sürerken 19. bölümde oynanan ödül oyunu sırasında yaşanan gerginlik oyuna damga vurdu. Nihat ve Hakan2ın birbirine girdiğini gören izleyiciler tartışmanın nedenini merak ettiler. Bu haftaki ödül oyununda futbol maçı oynandı. Anıl ile Nihat arasında yaşanan bir ikili mücadele sırasında Anıl’ın tekmesi Nihat’ın yüzünde patladı. Bu duruma kenardan Hakan’ın tepki vermesi üzerine Nihat ile Hakan arasında tartışma çıktı.

Fragmanda yaşanan tartışmanın fiziksel bir kavgaya dönüşüp dönüşmediği görünmüyor. Fakat tartışmanın oldukça hararetli geçtiği ekrana yansıyor. Yakın çekimde Nihat’a net bir tekme geldiği görünüyor. Fakat Anıl’a gelen net bir tekme görüntülerde yok. Hakan acaba bir tekme görüp buna tepki mi verdi yoksa yanlış mı gördü bunu şimdilik bilemiyoruz. Bununla ilgili kesin bilgiyi Acun Ilıcalı’nın program esnasındaki görüntüleri yayınlaması sonucu edineceğiz.

Nihat ile Anıl arasında geçen bir tartışmaya Hakan’ın neden bu kadar sert tepki verdiği açıkçası merak konusu. Hakan sakatlığı nedeniyle bir süredir oyunlardan uzak. Bu durum onun sinirlerini yıpratmış olabilir. Hakan oyunlarda yer alamadığı için kendini ön plana çıkarmak istiyor gibi düşünenlerde elbet olabilir fakat ben Hakan Hatipoğlu’nun bu karakterde bir insan olduğunu düşünmüyorum. Yine de maçın hakemi olarak tek yetkili Acun Ilıcalı oradayken kenardan böylesine bir müdahalenin oş olmadığı kanaatindeyim.

Son ödül oyunundan da bahsedelim. Oyunda parkur olmaması ve çok fazla fziksel güç gerektirmemesi nedeniyle Gönüllüler takımı için bu oyun bir fırsat. Moral yakalamak için mutlaka bu fırsatı iyi değerlendirmek ve oyunu kazanmak zorundalar. Sizlerde Hakan Nihat tartışması ve diğer konular hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.