Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek ? All Star Takımı Yeni Yarışmacı Kim ?

Burak 03 Mar 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 Ecem’in Yerine All Star Takımına Kim Katılacak ?

Tv 8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor’da heyecan devam ediyor. Daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz üzere Ecem Karaağaç sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a veda etmişti. Ecem’in ayrılmasından sonra All Star takımına yeni bir yarışmacı dahil olacak. Peki Survivor 2018 Ecem’in yerine kim gelecek ? Bu isim All Star takımına dahil olacağı için daha önce Survivor’da yarışmış bir kadın yarışmacı olacak.

Survivor 2018 All Star Ecem’in Yerine Kim Gelecek ?

Survivor 2018 tüm heecanıyla sürüyor. Son olarak adada iletişim ödüllü bir ödül oyunu oynandı. All Star takımı bu yarışmada gelip gelerek ödülü elde etti. Survivor All Star takımının yükselişi sürerken Gönüllüler üst üste 3. kez kaybetmiş oldu. Ayrıca konforlu adayı da kaybetmiş oldular. Bir sonraki ödül oyununda bakalım yataklarını geri alabileceklermi ? All Star takımı ise konforlu yataklara kavuşarak moral bulmayı başardılar.

Adada merak edilen bir diğer konu da Ecem Karaağaç’ın yerine kimin gelceği. Ecem belindeki rahatsızlıktan dolayı oyunları oynamasının mümkğn olmadığı açıklanınca adaya veda etmek durumunda kalmıştı. Bunun ardından adaya Ecem’in yerine kimin geleceği merak edilir oldu. Ecem’in yerine gelecek olan yarışmacı All Star takımına geleceği için daha önce adada bulunmuş tanıdık bir isim olacak. Ayrıca bir kadın yarışmacı olacağı için bazı isimler konulmaya başlandı bile.

Bu isimlerden biri Elif Şadoğlu. Yarışma başladığı zaman da Survivor’a katılacağına dair ismi geçmiş fakat All Star kadrosunda yer almamıştı. Tuğçe Melis Demir ve Pınar Saka’da daha önce yarışıp dikkat çekmyi başaran isimlerden. Ayrıca olası bir yarışmacı daha varki gerçekten gelmesi büyük ses getirir. Daha önce Survivor’da yarışan ve ardından başladığı oyunculuk kariyrini başarıyla sürdüren Serenay Aktaş. Son oynadığı dizisi yeni final yapan Serenay Aktaş olası bir Survivor teklifini olumlu karşılayabilir.

Son olarak Duygu Çetinkaya’da benim tahminlerim arasında. Daha önce Survivor adasında bulunan Çetinkaya yarışmanın ardından Survivor yorumculuğu yapmıştı. Fakat uzun bir süredir ekranlarda görünmüyor. Bu sebepten belki Survivor için hazırlık yapıyor olabilir. Özellikle Serenay ve Duygu’nun gelmesi adayı kesinlikle karıştıracaktır.  Hatırlayacağımız üzere Hilmi daha önce Duygu’yu göndermek için arkadaşlarından kendi ismini yazmalarını istemişti. Serenay’da konseyde Merve’nin ismini yazınca ortalık karışmıştı. Sizler de yeni gelecek yarışmacı ile ilgili tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek ? All Star Takımı Yeni Yarışmacı Kim ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Tünaydı (:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.