Survivor 2018 Damla Can Kimdir ? All Star Kadrosu

Survivor 2018 All Star Damla Can Kim ?

Tv 8’de yakında başlayacak olan Survivor yarışması için geri sayım başladı. Bu sene farklı bir format ile seyirci karşısında olacak olan yarışmada Gönüllüler All Star kadrosuna karşı mücadele verecek. Gönüllülerden henüz sadece 2 yarışmacı belli oldu ve seçimler devam ediyor. All Star kadrosu ise hemen hemen tamamlanmış durumda. Son olarak yarışmaya Damla Can’ın katılacağı açıklandı. 

damla can survivor panaroma konuğu

Survivor 2018 Damla Can Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1989  yılında İzmir’de doğmuştur. 1.71 cm boyundaki Damla Can 55 kilodur. Spor ile yakından ilgilidir ve Jimnastik aerobik ve step dalları ile uğraşmaktadır. Spor eğitmeni olarak yarışmacı özel bir spor salonunda çalışmaktadır. Daha önce Survivor 2016 da gönüllüler kadrosunda bulunmuştur.

damla can yarışma performansı

Survivor 2016 da hırsı ile dikkat çeken Damla Can açıklamaları ile de ilgi çeken ismlerden olmuştur. Yaşamında her zaman hayallerinin peşinde koştuğunu söylemiş ve imkansıza inanmadığını belirtmiştir. Düzgün fiziği ile dikkat çekmesinin yanı sıra sosyal medyada özellik instagramda oldukça popülerdir. Genellilkle spor yaparken çektiği fotoğrafları paylaşmaktadır.

Survivor 2016 da yarıştığı dönem ünlüler tarafında Yılmaz Morgül , Avatar Atakan , Nagehan Karadere , Yunus Günce gibi isimler bulunmaktaydı. Yarışmayı ise Avatar Atakan 1. olarak tamamlamıştır.

 

dizibilgi google play

Survivor 2018 Damla Can Kimdir ? All Star Kadrosu (2 Yorum)