Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. Survivor 2018 Kadrosu .

Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. İşte O İsimler :

Survivorda Allstar takımının aday kadrosu açıklandı. Acun Ilıcalı bu sene Survivor da biraz farklı bir format olacağını geçdiğimiz günlerde Beyaz Show da açıklamıştı. Fakat detay vermemişti. Bu sene Survivor Allstar ve Gönüllüler takımından oluşacak. İlk kez Survivor’a katılan ünlü bulunmayacak.

Liste kesin kadro değildir !!! Kesinleşen isimler ayrıca belirtiliyor. Yarışmacılar netleştikçe sayfa güncellenecektir.

İşte 12 kişilik Allstar Kadrosu :

 

Turabi ÇAMKIRAN  (Kesinleşti)

Survivor tarihinin en ünlü ismi Turabi bu sene bir kez daha Survivor’a dahil oldu. 1988 doğumlu yarışmacı ilk kez 2014 yılında gönüllüler takımında Survivor’a katıldı. Burada ünlü isimleri de geride bırakarak şampiyonluğa ulaşan Turabi daha sonra  2015 yılında Survivor Allstar kadrosunda yer aldı. Bu yarışmada da birincilik ipini göğüsleyen Turabi Survivor’ın unutulmaz isimlerinden biri oldu. 2018 de bir kez daha Allstar takımında ada yolcusu olan Turabi yarışmanın favorileri arasında.

Çağan Atakan ARSLAN (Avatar Atakan) : (Muhtemel)

2018 Survivor Allstar’ın bir diğer iddialı ismi ise Avatar Atakan. Kick boks ve Muay Thai sporunda eski milli sporcu olan Atakan bir çok uluslar arası şampiyonluk kazanmıştır. 2016 Yılında Survivor ünlüler takımında yarışmaya katılmış ve burada 5 ay süren zorlu mücadelenin ardından birinci olmuştur. 1989 doğumlu yarışmacı Survivor tarihinin en dayanıklı isimlerinden olarak gösterilmektedir. Bu sene Allstar takımında yer alacak Atakan yarışmanın bir diğer favorisi.

Ogeday GİRİŞKEN (Muhtemel)

Geldik bir diğer şampiyon isme. 1992 doğumlu Ogeday Survivor 2017 ‘ye gönüllüler takımında katıldı. Yarışmada gösterdiği performansla adından söz ettirmeyi başaran Ogeday yarışmayı birinci olarak tamamladı. Allstar takımındaki üç eski şampiyondan biri olan Ogeday bu sene performansı en çok merak edilen isimler arasında.

Merve Aydın (Kesinleşti) :

1990 Doğumlu milli atlet.Enka Spor klübünün sporcusu olan Merve Aydın Uluslar arası alanda bir çok yarışmada madalya kazanmıştır. 2014 yılında katıldığı Survivor da başarılı bir sezon geçirmiş ve yarışmayı 3. olarak tamamlamıştır.

 

Adem KILIÇÇI (Muhtemel)

Fenerbahçe Spor Kulübünde profesyonel boksör olan Adem Kılıççı bir çok uluslar arası başarı elde etmiştir. 2017’de Survivor ‘ a ünlüler takımından katılan Adem yarışmada finale kalsada Ogeday’ın ardından 2. olmuştur. Bu sene Allstar’ın bir diğer iddialı ismi olarak Survivor Adasında olacak.

Damla CAN (Muhtemel)

2016 Survivor’a Gönüllüler takımında katılan Damla Can başarılı performansı ile dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Yarışmayı son haftalara kadar taşımayı başaran Damla üçüncü olarak adadan ayrılmıştı.

Semih ÖZTÜRK (Muhtemel)

2016 Survivor’ın bir diğer başarılı ismi. Yarışmayı 4. olarak tamamlamıştır.

Sema AYDEMİR (Kesinleşti)

Eski Milli Atlet 2017 Survivor’a ünlüler kadrosundan katıldı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı adadan dördüncü olarak ayrıldı.

Nagehan KARADERE (Kesinleşti)

Bir diğer eski atlet olan Nagehan 2016 Survivor ın kendinden emin ve sert tavırlarıyla dikkat çeken isimlerinden olmuştur. Yarışmayı beşinci olarak tamamlamıştır.

Sahra IŞIK (Muhtemel)

Survivor 2014 ve Survivor Allstrada yarıştı. Dereceye giremedi.

Tuğçe Melis DEMİR (Muhtemel)

2017 de gönüllüler takımında yarıştı. 16. haftada elenerek adaya veda etti.

Elif ŞADOĞLU (Muhtemel)

2017 Gönüllülerin bir diğer üyesi olan Elif yarışmada dereceye giremedi.

 

Kesin kadro değildir. Kesinleşenler ayrıca belirtiliyor. Allstar büyük oranda bu isimler arasından oluşacak. Değişiklik olduğunda sayfa güncellenecektir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. Survivor 2018 Kadrosu . (22 Yorum)

 1. All Star Kadrosu bu şekilde Bu sene Survivorı yakından takip edip sürekli güncel haberler paylaşacağım. Sizce bu sene Survivor’ı kim kazanır ? Benim favorim Atakan.

 2. Serkay Twitter’dan katılmayacağını açıkladı. Onun dışında sadece Turabi katılacağını söyledi. Şimdilik Turabi ve Cumali dışında kesinleşen yarışmacı yok. Haber yalan.

 3. Göker bey allstar’a Merve Aydın katılacakdı diye biliyordum :))
  Merve aydın’ın katılmasnı ve şampiyon olmasını çok isterdim :)))
  Bu sene ki Survivor’un format’nı hiçmi hiç beğenmdim….
  Bence bu sene Survivor’u Atakan Arslan kazanır

 4. Göker bey allstar’a Merve Aydın katılacakdı diye biliyordum :))
  Merve aydın’ın katılmasnı ve şampiyon olmasını çok isterdim :)))
  Bu sene ki Survivor’un format’nı hiçmi hiç beğenmdim….
  Bence bu sene Survivor’u Atakan Arslan kazanır
  Survivoru çok özlemişim
  Başlıyacak günü iple çekiyorum

 5. Serkayin isminin altina ogedayin resmini koymussunuz
  ama hilmicem neden yok
  turabi of bu nedir ya senin konusmalarini cekmek zorundamiyiz ayyy sahrada varmis hic sevmem

 6. Ayy Turabi mi varmış insani hayattan soğutur o ya..
  Buzdolabı kılıklı işkence makinesi..
  Kertenkele dizisinin faniydim sirf Bu Turabi katıldı diye diziyi bir daha izlememiştim..
  Hayirli olsun diyemiycem valla
  Denenmisi denemek acunun tarzi haline geldi..
  Denenmisi denemeyin kardeşim

 7. Göker, Acun Ilıcalı Twitter’dan katılacağı kesinleşen üç ismi daha açıkladı. Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın katılacak. Onun dışında kendi açıklamasıyla kesinleşen Turabi Çamkıran vardı. Gönüllüler takımına ise canlı yayında Acun Ilıcalı’nın kabulüyle Cumali Akgül katılmıştı. Ayrıca Serkay Tütüncü katılmayacağını Twitter hesabından açıklamıştı. Katılacağı kesinleşenleri ayrı olarak yazıp, katılmayacağı kesinleşenleri de listeden çıkarırsan haber daha doğru olur.

 8. Aqq 🙁 sekom niye yok!!! Olamaz ya:((( o zaman benim destekleyebileceğim kimse yok yine.

  Semih kesinlikle katılmaz. Acun ona teklif götürmez:) Serkan Ercan ve Zafer Metede katılacak bence. Özellikle Serkan kesin. Çünkü sakatlanıp dönmüştü. Acun telafi eder. Muhtemelen Zaferide telafi eder Acun bey:)
  Ama Sekomu çok istiyordum ya:(