Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı.

Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. İşte O İsimler :

Survivorda Allstar takımının aday kadrosu açıklandı. Acun Ilıcalı bu sene Survivor da biraz farklı bir format olacağını geçdiğimiz günlerde Beyaz Show da açıklamıştı. Fakat detay vermemişti. Bu sene Survivor Allstar ve Gönüllüler takımından oluşacak. İlk kez Survivor’a katılan ünlü bulunmayacak.

Liste kesin kadro değildir !!! Kesinleşen isimler ayrıca belirtiliyor. Yarışmacılar netleştikçe sayfa güncellenecektir.

İşte 14 kişilik Allstar Kadrosu :

 

Turabi ÇAMKIRAN  (Kesinleşti)

Survivor tarihinin en ünlü ismi Turabi bu sene bir kez daha Survivor’a dahil oldu. 1988 doğumlu yarışmacı ilk kez 2014 yılında gönüllüler takımında Survivor’a katıldı. Burada ünlü isimleri de geride bırakarak şampiyonluğa ulaşan Turabi daha sonra  2015 yılında Survivor Allstar kadrosunda yer aldı. Bu yarışmada da birincilik ipini göğüsleyen Turabi Survivor’ın unutulmaz isimlerinden biri oldu. 2018 de bir kez daha Allstar takımında ada yolcusu olan Turabi yarışmanın favorileri arasında.

Hilmi Cem İntepe  (Kesinleşti) :

1992 Muğla doğumlu Hilmi Cem Survivor’ın en popüler isimlerinden biri. Muğla Üniversitesi BESYÖ mezunu olan Hilm Cem Muğlada bir dans salonu işletmektedir. Hilmi Cem İntepe 2013 Survivor’a katılmış ve şampiyonluk ipini göğüslemeyi başarmıştı. Yarışmadan sonra bazı dizilerde yer almış ve bir kaç projeye dahil olmuştur.

 

Nihat Doğan (Kesinleşti) :

Kendisiyle ilgili fazla bilgi vermeye gerek yok. Zaten hepimiz tanıyoruz. Bir süre önce sunuculuk yaptığı programdan ayrılacağını açıklamıştı. 2011 yılında Survivor’a katılmış ve Pascal Nouma ile olan kavgası büyük ses getirmişti. Yarışmada finale kadar kalsa da Derya Büyükuncu’nun ardından 2. olmuştu.

Ümit KARAN (Kesinleşti) :

Bu senenin bir diğer “Ünlü Allstar’ı ”  Ümit Karan oldu. Galatasaraylı eski milli futbolcu 2013 yılındaki ünlüller- gönüllüler yarışmasına ünlüler takımından katılmış ve 3. olmayı başarmıştı.

Hakan Hatipoğlu (Kesinleşti )  :

Asıl popülerliğini Varmısın Yokmusun yarışmasıyla kazanan 1979 doğumlu yarışmacı daha sonra Survivor 2010 a katıldı ve bu yarışmada da öne çıkan isimlerden oldu. Yarışma programlarında kazandığı popülerliği iyi değerlendiren Hakan, uzun süre ekranlarda sunuculuk ve dizi oyunculuğu yaptı. Varmısın Yokmusun da tanıştığı Gizem Akın  ile evlendi.

Murat Ceylan (Kesinleşti) :

1988 yılı İstanbul doğumlu yarışmacı lise eğitiminin ardından Londra’da bir süre yaşamıştır. Müzik ve spor ile  yakından ilgilidir. Murat Ceylan Survivor 2013 gönüllüler kadrosunda yarışmış sezonu 4. tamamlamıştır.

Adem KILIÇÇI ( Kesinleşti )

Fenerbahçe Spor Kulübünde profesyonel boksör olan Adem Kılıççı bir çok uluslar arası başarı elde etmiştir. 2017’de Survivor ‘ a ünlüler takımından katılan Adem yarışmada finale kalsada Ogeday’ın ardından 2. olmuştur. Bu sene Allstar’ın bir diğer iddialı ismi olarak Survivor Adasında olacak.

Merve Aydın (Kesinleşti) :

1990 Doğumlu milli atlet.Enka Spor klübünün sporcusu olan Merve Aydın Uluslar arası alanda bir çok yarışmada madalya kazanmıştır. 2014 yılında katıldığı Survivor da başarılı bir sezon geçirmiş ve yarışmayı 3. olarak tamamlamıştır.

Sema AYDEMİR (Kesinleşti)

Eski Milli Atlet 2017 Survivor’a ünlüler kadrosundan katıldı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı adadan dördüncü olarak ayrıldı.

Nagehan KARADERE (Kesinleşti)

Bir diğer eski atlet olan Nagehan 2016 Survivor ın kendinden emin ve sert tavırlarıyla dikkat çeken isimlerinden olmuştur. Yarışmayı beşinci olarak tamamlamıştır.

Sahra IŞIK (Kesinleşti)

Fenerbahçeli eski voleybolcu ve model. Best Model of yarışmasında 3. derecesi de bulunmaktadır.  Survivor 2014 ve Survivor Allstarda yarıştı. Yarışmalarda hırsıyla dikkat çeken isimler arasında yer alsa da dereceye girmeyi başaramamıştır.

Tuğçe Melis DEMİR (Muhtemel)

2017 de gönüllüler takımında yarıştı. 16. haftada elenerek adaya veda etti.

Elif ŞADOĞLU (Muhtemel)

2017 Gönüllülerin bir diğer üyesi olan Elif yarışmada dereceye giremedi.

 

Kesin kadro değildir. Kesinleşenler ayrıca belirtiliyor. Allstar büyük oranda bu isimler arasından oluşacak. Değişiklik olduğunda sayfa güncellenecektir.

 

 

 

dizibilgi google play

Survivor 2018 Allstar Kadrosu Açıklandı. (59 Yorum)

 1. Ama şu Allstara ne gerek varya. Önce ki Allstardakı yarimacilar olmasaydi. Kesinlikle yine Turabi gıcık campion olacaktir. Turbiyi gormeye hiç istemiyorus. Bu Survivor Allstar 2018 i izlemeye artık istemiyorus . Turabi yüzünden

 2. Benim favorim merve aydın umarım bu şampiyonluğun zirvesine gelir seni seviyorum merveciğim

 3. Göreceksiniz bu Turabi bu sefer erken elenip döt olacak. Turabi sevmeyenler artık ahrekete geçmeliiiiiii

 4. Nihat dogan mi vay vay ada bence baya karisacak ha ha
  umit karan tekrar neden geliyor anlamadim performansi hic iyi degildi ayy duyguyla atismalari ama guzeldi 🙂

 5. Göker tekrar merhaba. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından üç yarışmacı daha açıkladı. Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu ve Hilmi Cem İntepe. Konuya eklersen iyi olur.

  • Bu arada takımlar 14 kişilik olacak. 7 erkek 7 kız şeklinde. O yüzden konudaki çoğu kişiyi silmen gerekecek çünkü All Star takımından 5 erkek 3 kız açıklandı. Geriye kaldı 2 erkek 4 kız. Erkeklerden biri henüz kesinleşmese de Yiğit Dikmen olacak. O yüzden Atakan, Ogeday ve Semih konuda boşa yer kaplıyorlar. Atakan kesinlikle katılmayacak.

   Bu arada Göker, Survivor konusunda size yardımcı olmak istiyorum. Daha yarışma başlamadan içerikler sunabilirim. Yarışma başlayınca güncel olarak yazabilirim her bölüm. Mail adresini iletirsen çok iyi olur, oradan konuşalım.

 6. Aqq 🙁 sekom niye yok!!! Olamaz ya:((( o zaman benim destekleyebileceğim kimse yok yine.

  Semih kesinlikle katılmaz. Acun ona teklif götürmez:) Serkan Ercan ve Zafer Metede katılacak bence. Özellikle Serkan kesin. Çünkü sakatlanıp dönmüştü. Acun telafi eder. Muhtemelen Zaferide telafi eder Acun bey:)
  Ama Sekomu çok istiyordum ya:(

 7. Göker, Acun Ilıcalı Twitter’dan katılacağı kesinleşen üç ismi daha açıkladı. Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın katılacak. Onun dışında kendi açıklamasıyla kesinleşen Turabi Çamkıran vardı. Gönüllüler takımına ise canlı yayında Acun Ilıcalı’nın kabulüyle Cumali Akgül katılmıştı. Ayrıca Serkay Tütüncü katılmayacağını Twitter hesabından açıklamıştı. Katılacağı kesinleşenleri ayrı olarak yazıp, katılmayacağı kesinleşenleri de listeden çıkarırsan haber daha doğru olur.

 8. Ayy Turabi mi varmış insani hayattan soğutur o ya..
  Buzdolabı kılıklı işkence makinesi..
  Kertenkele dizisinin faniydim sirf Bu Turabi katıldı diye diziyi bir daha izlememiştim..
  Hayirli olsun diyemiycem valla
  Denenmisi denemek acunun tarzi haline geldi..
  Denenmisi denemeyin kardeşim

 9. Serkayin isminin altina ogedayin resmini koymussunuz
  ama hilmicem neden yok
  turabi of bu nedir ya senin konusmalarini cekmek zorundamiyiz ayyy sahrada varmis hic sevmem

 10. Göker bey allstar’a Merve Aydın katılacakdı diye biliyordum :))
  Merve aydın’ın katılmasnı ve şampiyon olmasını çok isterdim :)))
  Bu sene ki Survivor’un format’nı hiçmi hiç beğenmdim….
  Bence bu sene Survivor’u Atakan Arslan kazanır
  Survivoru çok özlemişim
  Başlıyacak günü iple çekiyorum

 11. Göker bey allstar’a Merve Aydın katılacakdı diye biliyordum :))
  Merve aydın’ın katılmasnı ve şampiyon olmasını çok isterdim :)))
  Bu sene ki Survivor’un format’nı hiçmi hiç beğenmdim….
  Bence bu sene Survivor’u Atakan Arslan kazanır

 12. Serkay Twitter’dan katılmayacağını açıkladı. Onun dışında sadece Turabi katılacağını söyledi. Şimdilik Turabi ve Cumali dışında kesinleşen yarışmacı yok. Haber yalan.

 13. All Star Kadrosu bu şekilde Bu sene Survivorı yakından takip edip sürekli güncel haberler paylaşacağım. Sizce bu sene Survivor’ı kim kazanır ? Benim favorim Atakan.

 14. Avatar kazanır Turabi ilk kez katıldığı bir Survivordan rezil olarak ayrılacak nihahahhahaha

 15. bu sene Avatar ve Turabi arasında geçer ikisi finale kalır umarım Atakan alıcak şampiyonluğuu