Survivor 2018 All Star 24 Şubat Romanya Türkiye Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 24 Şub 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 All Star 24 Şubat Cumartesi Romanya Türkiye Elemesini Kim Kazandı ?

Rekortmen yarışma Survivor’da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Hatırlayacağımız üzere geçen sene Türkiye Yunanistan karşılaşması gerçekleşmişti. Bu seneki yarışmada ise Türkiye Romanya mücadelesine şahit olacağız. Geçen seneki yarışma sezon ortasına doğru gerçekleşmişti fakat bu sene Romanya ile yapılacak yarışma daha erken bir tarihte olacak. Bunun yanı sıra geçen seki karşılaşma da karma bir Survivor takımı mücadele etmişti. Bu seneyse karma takım olmayacak ve bunun yerine Gönüllüler ya da Allstar takımlarından bir tanesi Romanya ile yarışacak. Bunun için 24 Şubat günü bir ön eleme oyunu oynanacak. 

survivor 2018 maskeli türabı

Survivor 2018 Türkiye Romanya ödül oyununu kim kazandı ? 24 Şubat Cumartesi

Survivor 2018 All Star sezonunda ülke mücadeleleri erken başlıyor. Bu seneki karşılaşmada karma takım seçilmeyecek ve All Star ya da Gönüllüler takımlarından bir tanesi Romanya karşısına çıkacak. Bunu için 24 Şubat’ta hem ödül hem de eleme için bir oyun gerçekleşecek. Kazanan taraf Romanya karşısına çıkmaya hak kazanmasının yanında güzel bir yemek ödülününde sahibi olacak.

survivor 2018 romanya takımı

Bu sezon beklendiği üzere All Star’ın oyunlardaki üstünlüğü dikkat çekiyor. Yarışmanın başlangıcında önemli bir üstünlük sağlayan ve tüm oyunları kazanan All Star takımı daha sonra bir kaç oyunda Gönüllüleri’in gerisinde kalmıştı. Fakat 23 Şubat Cuma günü yeniden toparlanan All Star takımı ödül oyunun galibi olmayı başardı. Peki All Star takımı Pazar günü de kazanarak Romanya maçı için vize almayı başarabilecek mi ?

survivor 2018

Gönüllüler takımına 2 yarışmacı dahil oldu. Yarışmacıların Gönüllüler takımda güç katacağı düşünülüyordu fakat son oyundaki performansları yarışmayı Gönüllüler takımının kaybetmesinde önemli etken oldu.  Fakat yarışmacıların adad çok yeni olması ve takım ile henüz uyum sağlayamadığını da göz ardı etmemek lazım. Yarışmacıların kumaşının iyi olduğu  ve ileride takıma katkı yapacağını düşünüyorum.

survivor 2018 gönüllüler

Gelen tüyolar All Star’ın kazanarak Romanya ile oynanacak oyuna hak kazandığı yönünde. Zaten olması gerekende milli bir mücadele olan Romanya maçında şampiyonlardan oluşan All Star’ın Türkiye’yi temsil etmesi.  Geçen seneki gibi karma bir kadro yapılsa bile büyük çoğunluğu All Star’dan oluşacaktı.

Türkiye Romanya mücadelesinin Salı günü yayınlanması bekleniyor. Mücadele aslında gerçekleşti ve çekimleri yapıldı fakat henüz yayınlanmadı. Büyük ihtimalle 27 Şubat Salı akşamı karşılaşmayı Tv 8 ekranlarından izleyeceğiz. Türkiye’yi temsil edecek olan All Star takımına bu mücadelede başarılar diliyoruz.

Survivor 2018 11. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 All Star 24 Şubat Romanya Türkiye Ödül Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 3 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Türkiye Nihat doğan yüzünden
  Kayb etti inşallah biran önce defolub gider

 2. MEHMET CELIK dedi ki:

  SURVIORDA BU AKSAM ALLSTAR KENDİ ELLERIYLE OYUNU VERDİ LER BIZIMKILER YARISMAYI 5-1 ONDE GETIRIRKEN ROMAN TAKIMI MÜCADELEYI 10-8 KAZANDILAR HELAL OLSUN NE DEMISLER ARKADAŞ KENDİ DÜŞEN AGLAMAZ ADAMLAR RESMEN TARİH YAZDILAR

 3. Anonim dedi ki:

  Nihat dogan yuzunden romanyaya oyun Verdi turkler biz ewimle tabiikide turkler yurekden temsil ediyoruz ‘ve azeriyiz inwallah bir dahaki oyunda turkler ister yunan ister Romania hangi ulke olur olsun qalib gelirleer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir