Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…

Burak 14 Haz 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ?

Survivor 2018’d heyecan tüm hızıyla sürerken işle oldukça karışmış durumda. Fşnal haftası yaklaştıkça oyunlar artık bireysel döndü ve ortalık da arap saçına dönmüş oldu. Bundan sonra yarışmalar erkekler ve kadınlar olarak iki grup halinde sürecek. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı kendini garantiye aldıktan sonra bir yarışmacaıyı daha koruma altına alacak.

12 Haziran dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları netleşmiş ve adaya veda edecek ismin kim olacağı büyük merak konusu olmuştu. Bu akşam yapılan oylamaya kalan üç isim Sema , Merve ve Hakan olmuştu. Üç önemli isimden birinin adaya veda edecek olması izleyiciler arasında büyük heyecan yarattı.

Eleme öncesi oynanan ödül oyunu heyecanlı olduğu kadar keyifli anlara sahne oldu.  Daha sonra yarışmacılar konseyde toplanarak sms sonuçlarını beklemeye başaldılar. Eleme sonuçları açıklandığında ise adaya veda eden isim  Merve oldu.

Bundan sonra Survivor’da haftada iki kez dokunulmazlık oyunu olacak. Survivor ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir siniz. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?
Survivor 2018 1 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödülün Sahibi Hangi Takım Oldu?

“Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…” üzerine 4 yorum

 1. Asi dedi ki:

  Mervenin gideceyini hic dusunmuyordum yani ona daha cok oy gelmisdir diyordum sema ya da hakan gider diye bekliyordum fakat yanildim semanida destekleyen varmis nette hic sema fanina rast gelmemisem neyse zaten merveyide sevmezdim hakanida semanida bu yuzden hangisi gitse fark etmezdi anilla hilmi disinda kim elense pek uzulmem

 2. ¤Bilge¤ dedi ki:

  Merve aydının gitmesine çok üzüldüm. Açıkçası ve hakanın gitmesini isterdim. Çünkü kendisi baba oluyor aklı hep karısında ve kızında doğru düzgün yarışamadığını düşünüyorum. Aklı hep onlarda kalıyor. Gitseydi de ailesine kavuşsaydı. 🙂
  Ama taktir Allahın ve Milletimizin.:)))

 3. Anonim dedi ki:

  Merve elenmeseydi keşkeee

 4. &Gökhan Burak⚓& A¤G¤H dedi ki:

  Yazık oldu Merve aydına
  Keşke Hakan elenseydi. Bunu isterdim. Bu arada turabi bugün çok güler yüzlüydü. Dikkatimi çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.