Survivor 2018 9 Mart Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ? İletişim Ödülünü kim Kazandı ?

Burak 08 Mar 2018 Survivor 2018  0

Ekranların en çok izlenen programlarında biri olan Survivor’da heyecan devam ediyor. Cuma günü oynanacak oyun sonrası kazanan takım iletişim ödülününsahibi olacak. Peki Survivor 2018’de 9 Mart Cuma günü oynanan ödül oyununu kim kazandı ? 

Survivor 2018 Ödül Oyununu (İletişim) Kim Kazandı ?

Survivor’da özellikle yarışmanın ilerleyen ünlerinde önemi çok daha artan iletişim ödülü oyunu 9 Mart Cuma günü oynanacak. Yarışmada belli bir zaman geçtik sonra yarışmacıların moralleride büyük ölçüde azalıyor. İlk günlede çok fazla bir önemi olmayan iletişim oyunu haftalar geçtikçe en önemli ödüllerden biri haline gelmekte.

Geçen hafta oynanan iletişim oyununu All Star takımı 10-4 lük net bir skorla kazanmıştı. Bunun sonucunda arkadaşları ile mesajlaşma hakkı elde etmişlerdi. İkinci kezde bu ödülün saibi olan All Star takımı bu kez de hayranlarından gelen mesajları okuma hakkı elde etmiş ve moral bulmuştu . Gönüllüler de bir kez bu ödülün sahibi olarak sevenlerinden gelen mesajları okumuşlardı. Bu oyunun yarışmacılar için büyük moral kaynağı olduğu kesin. Ödül sonrası takımlar oyunlara çok daha moralli çıkıyorlar.

Son ödül oynunda ise Hakan ve Nihat tartışması herşeyin önüne geçmiş durumda. Fragmanda görüldüğü kadarıyla arkadaşları taafından sakinleştirilen Nihat ve Hakan2ın akıbeti henüz belli değil .Ayrıca Anıl ile Turabi arasında da bir tartışma yaşandığı görülüyor. Ödül oyunu olarak futbol oynanması yarışmacıların parkurun aksine birbirlerine çok yakın ve fiziksel temasta bulunarak yarışmaları.

Survivor 2018’de 9 Mart günü oynana iletişim  oyununu kazanan takım henüz belli değil. Oyunun futbol oyunu olması ve parkursuz olması işi daha da heyecanlı hale getiriyor. Gönüllüler bakalım bu fırsatı nasıl kullanacaklar ? Bilindiği gibi gönüllüler salon oyunlarında oldukça başarılı. Sizler de tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayınız. İyi Seyirler.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 9 Mart Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ? İletişim Ödülünü kim Kazandı ?” üzerine 1 yorum

  1. ZARA dedi ki:

    Bu ödülüde her zamanki gibi all star kazanır diye düşünüyordum

    Bu sezonu farmatnı hiçmi hiç sevmedim. ..hep all star kazanıyor
    Daha önce yarışmıış yarışmacılarla tecrübesiz yarışmacılat bir olurmu. Hiç böyle olnunca hiç heycanlı olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir