Survivor 2018 8 Nisan Pazar Dokunulmazlık Ödülünü Kim Kazandı ?

Burak 08 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 9 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 8 Nisan Pazar akşamı dokunulmazlık oyunu gerçekleşiyor. Bu hafta ikinci kez oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ilkini Ünlüler takımı kazanmıştı. Bunun ardından Gönüllüler takımında Yağmur ve Cumalı eleme adayı oldular. Pazar akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununda bu iki ismin nasıl bir perfrmans göstereceği ise merak konusu olmuş durumda. Gönüllüler takımı moral olarak çökmüş durumda. ünlüler takımı ise hem konforlu ada sahibi olmanın hemde yemek yemiş olmanın morali ile mücadeleye çıkacaklar.

Bu durum göz önüne alındığında yine Ünlüler takımı yarışmanın ağır favorisi durumunda. Dengeleri eşitlemek için yapılan yeni takım dağılımları hiç bir işe yaramamış görünüyor. Gönüller takımı yeni takım dağılımları yapıldığından bu yana hiç oyun kazanamadı. Pazar günü oynanacak oyunu da Ünlülerin kazanması durumunda eleme adayı olarak bir gönüllü daha olacak. Gönüllüler’in kazanması durumunda ise 2 eleme adayı Ünlüler takımından belirlenerek oylamaya gidecek.

8 Nisan akşamı oynanacak oyun ise kütük oyunu olacak.  Her iki takımdan birer yarışmacı kütük üzerine çıkarak rakibini kütükten düşürmeye uğraşacak. Bu seneki Survivor’da ilk kez oynanack oyunu daha önceki Survivor’larda oynayan ve tecrübeli olan Ünlüler takımı  ayrıca bu oyunda oldukça iyi olan Turabi , Adem Ümit ve Sema gibi yarışmacılara sahip. Bu oyunu da Ünlüler zorlanmadan kazanacaktır.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.