Survivor 2018 6 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 06 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 6 Nisan Ödülü Hangi Takım Kazandı ?

Survivro’da 6 Nisan akşamı çok önemli bir ödül oyunu oynanacak. Bilindiği üzere adaların birleşmesinin ardından 5 Nisan akşamı iletişim ödüllü bir oyun oynanmıştı. Çekişmeli geçen bu oyunda ünlülüler takımı mutlu sonla ayrılmayı başardı. Fakat adada yakın zamanda takımların dağilması sonucu yarışmacılar uzun süredir bir arada oldukları yakın arkadaşlarından ayrı kalmışlardı. Bu nedenle rakip takımın üzüldüğünü gören Ünlüler bruk bir sevinç yaşadı.Daha sonra oynanan yemek ödüllü oyunu da kazanan takim yine Ünlüler oldu ve karışık ızgara yiyerek karınlarını doyurdular.

Takımlar arasındaki dengesizlik yüzünden takımlar dağıtılmış ve All Star konsepti sonlanarak Ünlüler Gönüllüler konseptine geçilmişti. Fakat buda maalesef çözüm olmamış gibi görünüyor. Zira Gönüllüler takımı Ünlüler takımı karşısında oldukça zayıf. Hilmi Cem ve Damla dışında bireysel olarak takımda iyi performans gösteren isim bulmak zor.

 

Hilmi Murat ve Damla yeni takımlarına çabuk adapte oldular. Anıl’da oldukça kolay takım arkadaşları ile kaynaştı. Fakat Funda bu durumdan rahatsız olduğunu röportajında belirten funda Anıl’ın diğer arkadaşlarıyla takım içerisinde bir gruplaşma yarattığını söyledi. Funda’nın bu sözlerinden Anıl ile aralarında bir problem olduğunu anlamak zor değil. Bakalım ilerleyen bölümlerde ikili arasında neler yaşanacak.

Ünlüler takımı ise daha önce Turabi ile polemiğe giren Mustafa Kemal’e yakın davranarak takıma adapte olmasını sağlamaya çalıştılar. Mustafa Kemal’inde bununla ilgili tereddütlerinin olduğunu biliyorduk. Gitmeden önce Hakan ile konuşarak orada kendisini dışlayıp kötü davranış seriglerler mi diyerek Hakan’a danışmıştı. Hakan ise takımdakilern iyi niyetli insanlar olduğunu söyleyerek böyle bir problem yaşamayacağını söyledi. Öylede oldu. Oynanan oyunda Ünlüler takımı herhangi bir adaptasyon sorunu yaşamadılar ve kıran kırana geçen iletişim oyununu 10 – 9 kazandılar. Ardından oynana yemek oyununu da yine Ünlüler takımı kazandı.

6 Nisan Cuma akşamı oynanacak oyuna gelirsek bu oyunuda yine Ünlüler takımı kazanacaktır. Gönüllüler takımı şu an dağılmış durumda ve bu şekilde oyun kazanmaları oldukça zor görünüyor. Ayrıca Gönlüller takımında oldukça zayı isimler var ve bunların acilen takımdan ayıklanması gerekiyor.

Ünlüler takımı iletişim oyununu kazanarak büyük moral depoaldılar. Performansa doğrudan etki eden en önemli ödüllerden biri de iletişim ödülü. Takım içi dengelerde göz önüne alındığında Survivor 2018’de 6 Nisan Cuma günü kazanan taraf çok büyük ihtimalle Ünlüler takımı olacaktır.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.