Survivor 2018 5 Mart 2018 Kim Elendi ?

Burak 05 Mar 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 5 Mart 2018 Kim Elenecek ? Eleme Adayları Kimler ?

Geçtiğimiz gün haberini sizlere ulaştırdığımız üzere Survivor bu hafta Pazartesi günü de ekrana gelecek. 4 Mart Pazar günü hatırlayacağımız üzere kritik bir dokunulmazlık oyununu  geride bıraktık. All Star bu oyunda sürprize yer vermedi ve beklendiği üzere rahat bir oyunla 10 – 6 kazanmayı bildi.

Oyunu kaybeden gönüllüler de adadan gidecek adaylar arasında yerini alan ilk yarışmacı İpek oldu. Öte yandan bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali Melih’in ismini söyleyerek 2. adayın ismini belirlemiş oldu. En iyi performansa imza atan Anıl ise Emre’yi söyleyerek 3. adayı belirlemiş oldu. Yarışma başladığından bu yana Cumali ilk kez eleme potasına girmeyecek.

Romanya’yı yenerek moral bulan All Star takımı üst üste 7. kez oyun kazanmayı başardı. Bu durum elbette Gönüllüler cephesinde işlerin giderek karışmasına neden oluyor. Bir kez daha elemeye gidecek olan Gönüllüler takım disiplininden tamamen kopmuş durumda. Performansı düşük  olan yarışmacıları adadan göndermeye karar veren Gönüllüler ilk sırya Bisen’i koydu. Birsen ise sürekli isminin yazılmasına tepki göstererek bu nedenle adaya adapte olamadığını ve konsantrasyon kaybı yaşadığını söyleyerek kendini savundu.

Bir diğer düşük performans gösteren isim olan Emre’de adada gitmesi muhtemel diğer isim oldu. Birsen veya Emre ikilisinden biri büyük ihtimalle adaya veda edecek. Melih adada kalacaktır. Kim elenecek sorusuna gelecek olursak Emre adaya veda eden isim olabilir. Birsen geçen hafta yapılan oylamada en az sms oyu alan ikinci yarışmacıydı. Bu nedenle belirli bir desteği olduğunu söyleyebiliriz. Emre ise ilk kez bir oylamada yer alacağından ne kadar desteklendiği ile ilgili bir fikrimiz yok. Kişisel tahminim adaya veda eden isim Emre olacak.

Öte yandan iki takım arasında bariz bir fark var. İzleyiciler daha çekişmeli maçlar bekliyor. Bu nedenle en zayıf halka olan Birsen’in  adının çıkması da sürpriz olmayacaktır. Sizlerde tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi Haftalar…

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.