Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 04 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ? Ödülü Hangi Takım Aldı ?

Ekranların en çok izlenen programlarından Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Perşembe akşamı oynanan iki ödül oyununu da kazanan ünlüler takımı eski günlerine geri dönmeyi başardı. Moral depolayan Ünlüler takımı 4 Mayıs Cuma günü oynanacak oyuna güç toplamış oldular. Peki Survivor 2018 4 Mayıs Cuma ödül oyununu kim kazandı ? İşte detaylar…

Survivor 4 Mayıs Cuma 62. Bölüm Hangi Takım Kazandı ?

Üst üste kaaandıkları oyunlarla gözlerini rekora diken Gönüllüler takımının serisi dün akşam bozuldu. Ünlüler takımı 10-2 lik farklı bir skorla ilk ödül oyununu kazanarak Gönüllüler’in serisine son verdi. Daha sonra iletişim ödülü için oynanan oyun daha çekişmeli geçse de Ünlüler takımı bu oyunu da 10-7 kazanmayı bildi. 4 Mayıs Cuma akşamı haftanın son gününde de heyecanlı bir yarışma izleyenleri bekliyor olacak.

Final günü yaklaştıkça oyunlar zorlaşıyor ve yarışmacılar yıpranıyor. Fakat ödüllerin kalitesi de doğru orantılı olarak artıyor. Dün oynanan ödül oyununda Ünlüler takımı iskender yiyeyerek karınlarını doyurdular. Daha sonra oynanan iletişim oyununu da kazanan Ünlüler arkadaşları ile konuşma şansı yakaladı. Böylece hem güç hem de moral depolamayı başardılar.

Gönüllüler adasında ise takım içi yaşanan gerdinlik devam ediyor. Nagehan ve Yağmur arasındaki probleme Hakan’ın da dahil olmasıyla adada işler karıştı. Bu durum tahmin ettiğimiz gibi oyunlara da yanısıdı ve Gönüllüler takımı iki oyun birden kaybederek gelibiyet serilerinden de oldular. Oyun kaybedince elbette zaten gergin olan ortam daha da gerildi ve yarışmacılar mağlubiyetten birbirlerini sorumlu tuttular.

Cuma akşamı oynanacak oyun ile ilgili tahminlere gelecek olursak 4 Mayıs Cuma akşamı oynanacak ödül oyunlarından ilkini parkuru göz önğne alırsak Gönüllüler’in kazancağını düşünüyorum. İkinci oyunda ise Ünlüler bir adım önde. Yanı bu akşam benim tahminime göre iki takımda birer galibiyetle günü tamamlayacaktır. Sizler de tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 1 yorum

  1. Nilay dedi ki:

    Bence ikisinide GÖNÜLLÜLER KAZANACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.