Survivor 2018 4 Mart Pazar Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Burak 04 Mar 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018’de All Star ve Gönüllüler takımının kıyasıya mücadelesi devam ediyor. Pazar akşamı iki takım yine çok önemli bir dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecekler. Ecem Karaağaç’ın sağlık sorunları nedeniyle adaya veda etmesinin ardından geçen hafta iki takımdan da birer isim adaya veda etmek durumunda kalmıştı. Daha sonra Gönüllüler takımına iki yarışmacı dahil olmuş ve toplamda kadrolar Gönüllüler 12 yarışmacı All Star 11 yarışmacı olmuştu.

 

Yüksek ihtimalle 6 Mart Salı günü Gönüllüler takımından bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Böylece takımlar yollarına 11’er yarışmacı olarak devam edecekler. Şimdiye kadar All Star takımı gönüllülerden 2 kat fazla oyun kazanmış turumda. All Star’ın 1o galibiyetine karşı Gönüllüler’in 5 galibiyeti bulunuyor.

Geçen hafta Romanya ile yapılan mücadeleyi kaybeden All Star buna rağmen dokunulmazlık oyununu kazanmasını bilmişti. Dokunulmazlık oyunlarında yarışmaya veda etme riski bulunması All Star takımının çok daha ciddi ve takım halinde mücadele etmesini sağlıyor. Bu hafta Romanya galibiyeti ile de moral bulan All Star yine bu oyunda da mutlak favori durumunda. Gönüllüler’in bu oyunda kazanma şansı yakalayabilmesi için çok iyi takım olmaları şart.

Herşeye rağmen Gönüllüler’de çantada keklik olmadıklarını her fırsatta gösteriyor. Özellikle 3 Mart akşamı oynana oyunda Gönüllüler neredeyse Romanya karşısına çıkmaya hak kazanacaktı. Yarışmayı kıl payı 10-8 kaybettiler. Bu hafta yarışmayı kaybetmeleri durumunda gidecek ilk isim olarak Birsen göze çarpıyor. Geçen hafta en düşük oylardan birini alan Birsen ismi yazılması durumunda adaya veda edecektir.

Benim tahminim All Star bu oyunu vermez. Fragmanda görünen oyun All Star takımı için avantajlı. Henüz aralarından birini göndermek üzere taktiklere başvurmak için de erken. Öte yandan Survivor 2018 Pazartesi akşamı da Tv8 ekranlarında olacak. Acun’dan yarışma ile ilgili bazı yeniliklerin yapıldığına dair bilgilendirmeler de yapılacak.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 4 Mart Pazar Ödül Oyununu Kim Kazandı?” üzerine 2 yorum

  1. THEKCTV dedi ki:

    Gerçekten çok teşekkürler 🙂 İndirip izlemeye başlayayım artık 🙂

  2. digisan dedi ki:

    survivor 5. März 2018 at 09:54 Mag sein. Aber wenn die AfD von 2013 es damals knapp in den Bundestag geschafft hätte, dann gäbe es sie der Stärke wie heute vermutlich nicht mehr. Es ist doch klar, dass sich die Mini-AfD im Bundestag 2013 ff. zerlegt hätte und vermutlich mehrere Mini-Grüppchen mit Lucke, Petry und anderen gegründet worden wären.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.