Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 30 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı ? 30 Nisan Ödülü Ne ?

Ekranların en çok izlenen ve kendi gününün birincisi olan programı Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam edior. 30 Nisan Pazartesi akşamı çok zorlu ve muhteşem bir parkur ile ödül oyunu izleyicileri bekliyor olacak. İşte 30 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı sorusunun cevabı…

Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Ödül Oyununda Ödül Neydi ? Hangi Takım Kazandı ?

Survivor’da heyecan tüm hızıyla sürerken takımlar arasındaki rekabet de tavan yapmış durumda. Artık yarışmacılar ödüllerden çok diğer takımı yenmeyi daha çok ister hale geldi. Özellikle takımların sürekli birbirlerine üstünlük kurmaları ve artık kimin kazancağının tahmin edilemez bir hale gelmesi yarışmanın heyecanını da iyice artırıyor. 30 Nisan akşamı yine son derece heyecanlı bir ödül oyunu izleyicileri bekliyor olacak. Peki 30 nisan akşamı hangi ödül için oyunun oynandı ve kim kazandı ?

Pazartesi akşamı oldukça zorlu bir parkur yarışmacıları bekliyor olacak. Yarışmada finale yaklaştıkça oyunlarda giderek zorlaşıyor. Yarışmacılar da artık hem fiziksel hem de mental anlamda oldukça yıpranmış durumda. Bu akşamki parkurda da havuzdan fırlatma etabına kadar oldukça zorlu bölümlerde yarışmacılar ellerinden gelen herşeyi ortaya koydular. Yarışmacıların sakatlanma tehlikesini bile göze alarak üstün bir eforsarfetmeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Ödül oyununu kazanan takım henüz açıklanmadı. Tüyolar elimize ulaştığında sizlerle sitemizde paylaşacağız. Bu akşama ilişkin tahminlere geçecek olursak daha önceki oyunlada havuz etabının bulunduğu parkurlarda Gönüllüler takımının bariz üstünlüğü bulunuyor. Bu nedenle 30 Nisan Pazartesi akşamı oynanacak oyunda Gönüllüler takımının bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Yarışmacı sayısının azalmasıyla birlikte artık bireysel performanslar daha fazla ön plana çıkıyor. Bu tür parkurlarda  Hilmi Cem’in oldukça iyi performans gösterdiğini unutmamak gerekiyor.

Öte yandan Ünlüler takımında havuz ve parkur oyunlarında iyi olan yarışmacılardan biri cezalı durumda. Turabi Çamkıran geçtiğimiz bölümde olumsuz davranışları nedeniyle 5 oyunluk men cezası aldı.  Bu durum diğer takım arkadaşlarını da ister istemez olumsuz etkileyecektir. Ünlüler takımının moral olarak zayıf olduğu durumlarda çok farklı mağlubiyetler almaktan kurtulamadığını biliyoruz.

Tüm bunlar göz önüne alındığında Gönüllüler takımı 30 Nisan Pazartesi akşamı oynanacak ödül oynunda bir adım önde görünüyor. Fakat dediğimiz gibi artık yarışmacı sayısı azaldı ve breysel performanslar ön planda. Ünlüler takımında da her an herşeyi değiştirebilecek isimler olduğunu unutmamak gerekiyor. Sizler’de bu akşama dair tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 2 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Insallah gonulluler kazanir
    firagmani izledim hilmicemin atlayislari superdi ama zaman kaybediyor oyle atlayinca kendini kaptirmis baya 🙂

  2. Asi dedi ki:

    Insallah gonulluler kazanir
    firagmani izledim hilmicemin atlayislari superdi ama zaman kaybediyor oyle atlayinca kendini kaptirmis baya 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir