Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 03 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 61. Bölüm 3 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Final günü adım adım yaklaşırken yarışmacılar da herşeylerini ortaya koymaya devam ediyorlar. Son olarak 3 Mayıs Perşembe günü programda önemli bir ödül oyunu oynandı. 3 Mayıs Perşembe günü 67. bölümde oynanan oyunun galibi kim oldu ? İşte Detaylar…

Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Kim Aldı ?

Bu sezon eski sezonlara göre oldukça farklı geçen Survivor hem yeni bir formatla başlamış daha sonra da yarışma içerisinde bir çok sistem değişikliğine gidilmişti. Yarışma da final haftası yaklaştıkça da zorluk seviyesi gittikçe yükselen parkurlar yarışmacıları zorlamaya başladı. Finale kalmak için her şeylerini ortaya koyan yarışmacılar sakatlık riskine rağmen parkurları en hızlı şekilde bitirmeye çalışıyorlar. Son olarak 3 Mayıs günü oynanan ödül oyunu da yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu.

Zorlu parkurda varili en hızlı şekilde taşıyan yarışmacılar daha sonra atış etabına geçtiler. Atış konusunda yetenklerini sergileyen isimler isabetli atışlarla sayı almaya çabaladılar. Henüz hangi takımın ödül oyununu kazandığı ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi fakat gelen tüyolara göre ödül oyununu kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. 2. Ödül oyunu ile ilgili ise net bir bilgi bulunmazken ödülü kazanmaya yakın olan tarafın Gönüllüler olduğu tahmin ediliyor.

Oldukça düşüş yaşayan Ünlüler takımında Turabi’nin cezası sonrası kişisel anlamda performansı yüksek bir yarışmacı neredeyse kalmadı. Mustafa Kemal dışında oyunlarda başarı gösteren bir isim bulunmuyor. Neyseki Turabi’nin 5 oyunluk men cezsı bu gün sonra erdi ve dinlenerek moral depolayan Turabi oyunlarda yer aldı.

Gönüllüler takımında ise işler yolunda diyebiliriz. Eleme akşamı kendi takımlarından yarışmacı kaybetmeyen Gönüllüler kazandıkları yemek ödülü ile de moral buldular. Başarılı performanslarını göstermeye devam eden Gönüllüler iyi bir takım görüntüsü vermeye devam ediyorlar ve bu durumu bozmadıkları taktirde Ünlüler karşısında avanajlarını sürdürmeye devam edecek gibi görünüyorlar. 3 Mayıs Akşamı ile ilgili sizler de tamşn ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  2. Asi dedi ki:

    Kesin unluler kazanir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.