Survivor 2018 3 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Burak 28 Şub 2018 Survivor 2018  0

Tv 8’in reyting rekortmeni dizisi Survivor 2018’de  Romanya Türkiye karşılaşmasının rovanşının yapılacağı açıklandı. Geçen hafta yapılan ve Türkiye’yi All Star takımının temsil ettiği oyunu hatırlanacağı üzere Romanya takımı kazanmıştı. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre ülkeler arası mücadeleler devam edecek ve farklı ülkelerle de oyunlar oynanmaya devam edecek.

Survivor 2018 3 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ? ( Türkiye – Romanya)

Survivor 2018’de bundan sonra bir çok ülke ile milli maçlar izleyeceğiz. Acun Ilıcalı Survivor’da ülkeler arasında yapıla mücadelelerin büyük ilgi görmesinin ardından bunların sayısını arttırmak üzere kolları sıvadı. Bundan sonra sık sık ülkeler arası oyunlara şahit olacağız.  Büyük ihtimalle ilerileryen senelerde daha önce Yunanistan ile yapıldığı gibi tüm sezon iki ülke takımının yarıştığı bir Survivor da izleyebiliriz.

Survivor 2018’de 3 Mart Cumartesi Romanya ile rövanş oyunu oynanacak. bu konu ile tahminlerimize geirsek geçen oyunu kaybeden All Star ekibi artık herşeyini ortaya koyacaktır. Kadro olarak oldukça kaliteli olan All Star ekibi çok fazla yıldızın aynı takımda bulunmasından dolayı takım içi problemler yaşamaya devam ediyor. Ayrıca moral anlamında da oyun kötü gittiğinde çabuk demoralize olan yarışmacı sayısı fazla. Liderlik problemini çözmesi durumunda All Star takımı her türlü oyuna ambargo koyabilecek durumda. Fakat bu sorunun çözümü de hiç kolay görünmüyor.

Takıma oybirliği ile seçilecek bir kaptan belki bir çözüm olabilir. Ümit Karan bu konuda ilk tercih olmalıdır. Oyunlara yarışmacı çıkartmada ve takım içi tartışmaları önlemede büyük katkısı olacaktır. Gönüllülere gelirsek bireysel anlamda daha zayıf olsalar da içlerinde All Star takımı kadar sürtüşme yok. Daha iyi takım olmaları halinde her zaman All Star’a karşı şans yaratabilirler. Sizler de tahmin ve yorunlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 3 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Kim Kazandı?” üzerine 4 yorum

 1. Merve dedi ki:

  Bu gün suravor var fragmanı seyrettim

 2. Hilmi çem dedi ki:

  Sarvavrau çox sevirem
  Hümicemide devirme

 3. Zara dedi ki:

  Türkiye Romanyayla yinemi oynayacak ay çok güzel haber çok sevindim inşallah bu defa türkiye kazanır. Cumartesni iple çekiyorum

 4. Zara dedi ki:

  Admin Neden üç mart özeti
  bugün survivor yok mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.