Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler Oldu ?

Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler Oldu? Survivor 2018 3 Haziran pazar akşamı 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı artık birlikte olamadıklarını ifade ediyor.

Ünlüler takımı birlik olamadıklarını ifade ederek buna sebep olarakta genel olarak Turabi’yi gösteriyorlar. Turabi’nin beni dışlıyorlar imajı çizerek farklı bir strateji uyguladığını düşünen ünlüler takımı ada konseyinde Turabi’yi yazmaya devam ediyorlar. Turabi ünlüler takımının elenmesi ardından ada konseyinden çıkan isim oluyor. Ünlüler takımı neden böyle bir şey yapıyor? En güçlü isimlerinden biri olan Turabi’yi yazıyorlar. Ama yazarken şununda farkındalar Turabi elenmez çünkü çok güzlü bir sms potansiyeline sahip.

Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununu oynadılar. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan kişi Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal ada konseyinde bir isim söyleme hakkı kazandı.

Ada konseyince giden ünlüler takımında geçen hafta olduğu gibi tüm yarışmacılar anlaşarak Turabi’nin adını yazdılar. Turabi ise çok farklı bir akıl oyunu oynadı. Takım arkadaşlarını adını yazarak numaralandırdı. Seyirciden aklında sayı tutmadını söyledi ve Turabi elenmesi için Ümit Karan’ın ismini seyirciye seçtirdi. Seyirci  ise 2 numaralı sayıyı seçerek Ümit Karan’ın ismini siz seçtiniz demeye getirdi.
Survivor 2018 2 Haziran da Turabi ve Ümit elenmesi yönünde adı çıkan isimler oldu. Turabi oylama sonucunda elenmesi için yazılan isim olurken Mustafa Kemal de elenmesi için Ümit Karan’ın adını söyledi. Ümit Karan takımın abisi. Ve takım kaptanı olarak düşünülüyor. Bu yüzden de onun adını söylemek saygısızlık olarak görülebilir diğer yarışmacılar tarafından. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Mustafa Kemal’in Ümit Karan’ı söylemiş olması sizce doğru mu?
dizibilgi google play

Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ? (10 Yorum)

 1. SMS OYLAMA SONUÇLARI
  3. Sema
  4. Merve
  7. Hakan (Elendi.
  (İpucu 1. Adem 2. Turabi) diğerlerini bilmiyorum.

  • sallama ya Ataşehir MOB’de muhasebe tutuyorum. Beyoğlu, Fatih ve Büyükçekmece noterlerinden de evrak geliyo bizim bölüme..Hakan 1. neyin kafasındasın Serkan..Merve eleniyor 82.462 oy aldı…
   admin şöyleleri kaale alma cidden

   • İkinize de teşekkürler. Bilgiler verdiğiniz. İçin.
    Yanılmalar da olabilir.{Merve} yada {Hakan} olabilir..tekrar teşekkürler.

    • Ben Ataşehir’de muhasebeciyim. Bize geliyor evrakların fotokopisi. ordan görerek söylüyorum. Serkan tamamen sallıyor

     • Çok teşekkür ederim. Halit bey bilgileriniz için. Sizden rica etsem Her elemede siz buraya bilgi verir misiniz. Çünkü her ada konseyi oluyor ve tam açıklanacakken reklama giriyor. İlla heyecan yapacaklar. Siz önceden bilgi verseniz de heyecanımız kalmasa.. Kabul etmeseniz de anlayabilirim.. Ve bol kazançlar diliyorum, sizlere:)