Survivor 2018 29 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 2018 29 Nisan Dokunulmazlığı Kim Kazandı 58. Bölüm Fragmanı Özeti

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı merak ediliyor. Performanslar birlikte nefesler de tutuluyor. İşte Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusunun detayları…

Survivor’da ünlüler gönüllülere karşı mücadelesinde başarılı olmaya başladı. Mağlubiyet zincirini kırmayı başaran ünlüler dün oynanan anlat bakalım ve dokunulmazlık oyunlarında birinciliği göğüsledi. Ayrıca 28 nisan dokunulmazlık oyunu sırasında daha önce eşine rastlanmayan bir olayla karşı karşıya kaldık. Turabi, sınırı aştı ve haklı haksız herkese bağırmaya ve küfürler etmeye başladı.

Turabi önce Anıl’la ufak bir gerilim yaşadı. Acun Ilıcalı’nın olaya tanık olmasıyla Turabi uyarı aldı. Uyarının ardından aynı şeyleri tekrarlayan Turabi, Acun’u çileden çıkardı. Turabi’yi kendi kurallarını koymakla suçlayan Acun Ilıcalı buna karşı geldi. Ve akşam gerçekleşen ada konseyi öncesinde Acun Medya Turabi’ye 5 maç ceza verdi. Turabi hem beş maç parkurda performans gösteremeyecek hemde oyun alanında bulunmayacak. Cezasının açıklanması üzerine Turabi’ye söz hakkı veren Acun, karşılık alamadı. Turabi susma hakkını kullandı.

Anıl, adeta ünlüler takımının hedef tahtası haline geldi. Önce Turabi’nin hakaretlerine maruz kalan Anıl oyun sonunda Mustafa Kemal’in ittirmesiyle eyer yığıldı. Olaylar bu noktadan sonra koptu ve ortalık karıştı.

Survivor 13. haftada olaylar bitmek bilmiyor. Dün oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Anıl ve Turabi kavgasına tanık olurken bu akşam oynanan dokunulmazlık sırasında Elif ve Nagihan birbirine giriyor. Kısa bir sözlü sataşmanın ardından sinirlerine hakim olamayan Nagihan Elif’in üzerine yürüyor ve takım arkadaşları onları ayırmak için araya giriyor.

Dün gönüllüler takımının kaybetmesi üzerine ada konseyinde 3 aday eleme potasına girdi. Survivor 2018’in ilklerin senesi olduğunu her fırsatta dile getiren Acun Ilıcalı yine bir ilke imza attı ve toplu sms oylaması yaparak önce gidecekler listesini  belirledi. Eleme potasına giren adaylar artık ne konuşmalarıyla ne de hal ve hareketleriyle destekçilerinden oy isteyemeyecek.

Survivr 2018’de kritik bir eleme haftası yarışmacıları bekliyor. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu fragmanda da anlaşıldığı gibi her yıl oynanan klasik körebe parkuru. Bu oyunun oynandığı her sene komik ve eğlenceli sahnelerin yanı sıra tartışmalar da yaşanıyor.

Survivor 29 nisan 2018 oynanan dokunulmazlık oyununu bizim tahminimiz gönüllüler takımı kazanacak. Murat-Yağmur-Birsen üçlüsünün karşısına kim çıkacak bunun cevabını ada konseyinde alacağız. siz hangi takımın kazanacağını düşünüyorsunuz?

 

Survivor 2018 29 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ? (8 Yorum)

 1. Ben ünlüleri tutuyorum aslında ama üzüldüm açıkçası ama Gönüller hak etti tebrik ediyorum cani gönülden kutluyorum Gönülleri
  Ama hakanın yaptığı şeyi hiç desteklemiyorum çok hata yaptı hakanı böyle bilmezdim o da gözümden düştü ama acun adaletli davrandı acunu tebrik ederim,
  Gönlüm ünlüler tarafında ama kaybetti elifin elenmesini çok istiyorum zayıf kalka oyun sürekli kaybediyor atışları çok kötü birde yiğidin çıkmasını istiyorum inşallah o çıkar ünlülerin daha iyi olabilmesi için takımın iyiğliğini istiyorum..
  Muratı çok ama çok tebrik ediyorum 3 -0 dan 4 yaptı ben çok şaşırdım helal olsun…
  Turabi bence bir daha tarışma çıkarmaz pişman olmuş gibi görünüyor inşallah Akıllanmıştır,
  Nagihana gelecek olursak ben semayı ve elife hak veriyorum çünkü Nagehan ellimi,kolumu,bacağımı bu parkurda bırakacağım demişti ve nagihanın çekilmesine çok şaşırdım semanın eli çatlak olduğu halde hep mücadele etti haylada ediyor nagehan karadereye hiç yakıştıramadım elife sözleri ağırdı bence…..

  • Cok guzel yorum yapiyorsun yani taraf tutmuyorsun unluleri tutuyorsun fakat gonulluleri tebrik ediyorsun helal olsun bende elifin elenmesini istiyorum

   • Çok teşekkür ediyorum asi
    Elifin elenmesi takım için daha iyi olur
    Gönüller hak etti
    Ünlülerde cezasını çekmeli.)

 2. Insallah gonulluler kazanir
  Acun bey turabiye sanki ceza verdi 5 oyun oynamiyacakmis turabinin cokda umrunda zaten oyunlarda az oynuyor oyle bir konusdu ki seninle konseyde konusacam diye bumu ceza buna cezami diyor

 3. Dun ki dokunulmazlığı ünlüler kazandı ama turabi çok çok kötü olay yarattı ya benim gözümden düştü açıkçası ama anılın ne suçu varki adam yanında durmuş turabide onu itti anıl yine bişi demedi ama turabi hayla devam etmeye başladı anılı yanına çağırıp gel gözümün önünde olucaksın afferim dedi vlla anlamıyorum turabiyi çok abartı acunun dediği gibi “babanın çiftliği mi burası” turabiyi severdim ama gözümden çok ama çok düşük diskalifiye olsaydı ben sinir oldum dün ama neyse 5 gün ceza aldı inşallah akklıllanır ,Mustafa Kemal nasıl anıla omuz attı ben şaşkına döndüm ama tekrar özür diledi bilerek yapmamaış o sevinçle ne yaptığını bilmiyor)))) ben Mustafa Kemal i destekliyorum umarım o şampiyon olur hak ediyor
  Bu günkü dokunulmazlığıda ünlüler alır bence bugünkü frakmanına baktım Nagehan’la Elif bir birine giriyordu ben gülmekten öldüm ya çok komikti nagihan çok güzel kavga ediyor ya Elif te çok iyi yarışmacıymiş gibi konuşuyor ah ah elif nagehan senin pestilini çıkarır kızzz))))))