Survivor 2018 28 Nisan Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 28 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 28 Nisan Dokunulmazlığı Kim Kazandı 57. Bölüm Fragmanı Özeti

Survivor 2018’de Heyecan tüm hızıyla sürüyor. Son haftalarda yarışmada gerginlikler oldukça artarken özellikle Acun’un Turabi’ye sert uyarısı son haftaların en önemli olaylarından biri oldu. Son olarak Survivor 2018’de 28 Nisan Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. Cumartesi oynanan bu dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? Tüm bilgilier haberimizin devamında…

Survivor 2018 28 Nisan Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı ?

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Survivor tüm heyecanı ile Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 28 Nisan Cumartesi günü yarışmada dokunulmazlık oyunu gerçekleşecek. Son haftalarda üst üste kazandıkları oyunlarla adlarından söz ettiren Gönüllüler artık oyunlarda favori olmayı başarmış durumdalar. Üst üste aldıkları yenilgiler sonrası Gönüllüler takımında ise işler hiç iyi gitmiyor.

Bu sene geçen yıllara göre oldukça farklı bir Survivor yaşandığı kesin. Ünlüler takımının bariz üstünlüğü sonrası Acun’un müdahalesi ile yarışmada format değişikliğine gidilmiş başlarda bir değişiklik olmasa da zamanla zayıf halkaların elenmesi ile bu kez Gönüllüler takının bariz üstünlüğü oluşmaya başlamıştı. Gönüllüler tam 10 oyun üst üste kazanmayı başardılar ve Ünlüler’in 13 oyunluk rekoruna göz diktiler. Bakalım Ünlüler toparlanıp yarışmaya ortak olmayı başarabilecek mi ?

Turabi Diskalifiye Olacak mı Tıklayınız ?

Yayınlanan son fragmanda ise Acun’un Turabi’ye sözleri damga vurdu. Son zamanlar yaptıkları ile eleştirilen Turabi son olarak karşı takımla girdiği tartışma ve küfürlü sözler nedeniyle Acun’un büyük tepkisini çekti ve Acun gerekli kararı akşam konseyinde açıklayacağını duyurdu. Turabi hakkında verilecek karar kesinleştiğinde ilk olarak sitemizden sonuca erişebileceksiniz. Sİzlerde Survivor 2018 ile ilgili tahmin ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın.

Survivor 2018 57. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 28 Nisan Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 2 yorum

  1. Rabia hiranil dedi ki:

    Admini eline emeğine sağlık her zaman ki gibi harika olmuş teşekkür ederim

  2. Rabia hiranil dedi ki:

    Ya turabiyi diskalife etmezler bence ederse acun setircilerden büyük tepki alır ve acun bunu bildiği için buna göze almaz bence ama bu son uyarı olabilir nede olsa ünlüler takımının başında kara bulutlar dolanıyor bir türlü oyun kazanamaz oldu acun bunu anlaması lazım açlar modelleri bozuk gerginler bence acun bunu anlamalı
    ..
    Şu nagihan sürekli karabulut diye diye ünlülere geçti bu karabulutlar ah ah))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.