Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı?

27 Şubat Salı Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Mücadelenin tam gaz devam ettiği Survivor 2018’de yine çok önemli bir ödül oyunu oynanıyor. Özelikle son dönemde Gönüllüler takımının atağa geçmesiyle birlikte oyunlar çok daha heycanlı bir hale geldi . Dokunulmazlık oyununu 10-8 lik bir skorla kılpyı kaybeden gönüllüler Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül oyununu kazandı mı ?

Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

Pazar günü kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununu All Star takımı 10-8 kazanmayı başardı.Bu sonucun ardından Gönüllüler  2. kez eleme stresi yaşarken All Star takımı önümüzdeki hafta da tam kadro adada kalmayı garantilemiş oldu. Fakat Romanya mücdelesinin kaybedilmesinin ardından çok ciddi tartışmaların da yaşandığını söyleyelim.

Özellikle nihat ve Merve arasında yaşanan tartışma haftaya damga vurmuş durumda. Bu durum takım içinde bölünmelerin de başlaması olarak yorumlandı. Ayrıca Nihat’ın Romanya mücdelesindeki tavır ve söylemleri büyük eleştiri aldı. Bunun yanısıra bir çok Survivor analizi yapılan programda mağlubiyette Nihat’ın büyük pay sahibi olduğu konuşuldu.

Survivor 2018’de konforlu ada için yapılan son oyunde Sema ile Fulya ve Fuda ile Yağmur karşı karşıya geldi . Yağmur çok üstün bir performans ile karşı takıma sayı kazandırmamayı başardı. Gönüllüler oyunu 5-2 kazanarak konforlu adada kalmayı başardılar. Ödül olarak baklagil ve patates kazanan Gönüllüler’de morallerde yerine gelmiş oldu.

Survivor 2018’de 27 Şubat Salı günü yapılacak olan ödül oyununun sonucu belli olduğunda sayfamızdan sizinle paylaşacağız. Tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

dizibilgi google play

Survivor 2018 27 Şubat Salı Ödül Oyunu Kim Kazandı? (9 Yorum)

 1. Hep iyi ol Zaram bende iste iyi olmaga calisiyorum kafamdaki sorulardan kurtulmaga calisiyorum sonrasina iyi olucam 🙂 evet eskilerden biri ama neden ismini yazmamis onu merak ediyorum

 2. Asim biriciğim iyi olmaya gayret ediyorum sen nasılsın canım
  Valla bilmiyorum ki eskiden bizimle burda survivor da yazan biri olmalı ama kim….

 3. Selam Zaram nasilsin bitanem 🙂 bu eskilerden biri sence kim 😉 aklimda biri var eyer akildaki ise neden ismini yazmamis merak ettim

 4. Asim evet gizemin elenmesi iyi oldu performansı kötüydü

  Adem performansı en iyi yarışmacı oldu çok sevindim böyle devam
  Sonuna kadar Adem kılıççı

 5. Bu siteyaaabi duygulandım girerken çok zaman oldu girmeyeli bu sitenin bendeki yeri çok farklıya

 6. Bence ödül’ü all star kazanır diye düşünüyorum
  Kazanamasalarda. Adem sayılarnı alsın

  Sonuna kadar Adem kılıççı