Survivor 2018 22 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı ?

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 22 Mart Perşembe günü yarışmada yeni bir ödül oyunu oynanacak. Oyun sırasında ise Nagehan ile Sahra arasında ciddi bir tartışma yaşandığı görülüyor. Ödül oyununu kim kazandı ? Nagihan ve Sahra neden kavga etti ? İşte bu soruların yanıtları…

Survivor 22 Mart Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ? Sahra ve Nagihan  Neden Tartştı ?

Survivor 2018’de heyecan sürüyor. Yarışmada haftalar ilerlerken bu perşembe akşamı ödül oyunu olarak plaj hentbolu oynandı. Tüm takım sporu oyunlarında olduğu gibi bu uyunda da fiziksel temaslar çok yakın olunca gergin anlar da kaçınılmaz oldu. Üstelik bu oyun futbol oyununun aksine el ile oynandığı için oyunda çok sayıda güreşe varan sarılmalar da yaşandı. Buda gerginliklerin artmasına neden oldu.

Ödül oyunu esnasında en büyük tartışma ise Sahra ve Nagihan arasında gerçekleşti. Henüz fiziksel bir kavgaya dönüşüp dönüşmediği ile ilgili bir bilgi gelmedi. Fragmanda görüldüğü kadarıyla itişmeler sonrası Nagihan Sahra’nın elinden topu almaya çalışınca fiziksel temas yaşanıyor ve Sahra topu Nagihan’a fırlatıyor. Daha sonra Nagihan ”top atma bana” diyerek Sahra’nın üzerine doğru yürüyor. Daha sonra araya diğer yarışmacılar girerek sakinleştirmeye çalışıyor.

Survivor’da haftalar ilerledikçe gerginlikte artıyor. Tartışmalar ise gittikçe şiddetleniyor. Hatırlayacağını gibi Turabi ve Adem arasında yaşanan ciddi tartışma sonrası iki yarışmacı diskalifiye olmanın eşiğinden dönmüş ve Acun tarafından sert şekilde uyarılmışlardı. Ödül oyunu fragmanında ayrıca Turabi ve Adem’in birileri hakkında söylediği sözler de görünüyor.

Bu gergin ortamda oldukça fiziksel temansın yoğun olduğu bir ödül oyunu oynanacak. Henüz ödülü kimin kazandığı belli değil . Benim tahminim oyunu All Star’ın kazanacağı yönünde. Takımda profesyonel sporcuların fazla olması parkur ve bu gibi toplu takım oyunlarında All Star’ı oldukça öne çıkarıyor. Fakat kendi içlerinde yaşadıkları ciddi kavgaların böyle takım oyunları için büyük dezavantaj olacağını unutmamakta fayda var.  Sizler de tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

dizibilgi google play

Survivor 2018 22 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı ? (26 Yorum)

 1. Zaram ben de eşim de çok iyiyiz.Senın adına çok sevındım.Ben de senı çok sevıyorum.Anne ve babanın ellerınden opuyorum.

 2. Serpilim hosgeldin 🙂
  Zaram okudum canimin ici 🙂
  Zinetim evet haklisin ogeday tabiki daha iyidi zaten onu ozledim gecen survivor taxsi de izledim ogedayim cok samimi icten ya hem pozitif enerji veriyordu bana anili ogeday gibi sevmedim zaten ama iclerinde iyisi o geldi bana 🙂 atakanda evet cok iyi yarismaci idi unluler takiminin en iyi yarismacisi idi

 3. Zaram ben de enisten de çok iyiyiz.Ben de seni çok seviyorum.Senin adina çok sevindim.Anne ve babanin ellerinden opuyorum.

 4. Iyi akşamlar
  Serplim nasılsın canım iyimsin
  Eniştem nasıl oldu
  Seni çok özledim pirensesim
  Ben ülkeme geldim ailemle hasret gideriyorum seni çoook seviyorum

  Zinetim sana istek attım

  Asim sana özelde yazdım
  Keşki bizim kızlarda gelse
  Eskisi gibi hep beraber olsak

 5. Asim Anıl da iyi ama bir ogeday değil yani ogeday çok başarılı bir yarışmacıydı çıkdığı oyunların hepsini çatır çatır alıyordu makine gibi ogeday ve atakanın gelmesni çok isterdim bugüne kadar şampiyon olan yarışmacılardan turabi hariç şampiyonluğu hakketti turabi çok itici
  Turabiden nifret ediyorum

 6. Gönüllüler takımınındaki Melihin sakatlanarak gitmesine çok üzüldüm iyi yarışmacıydı yazık oldu

 7. Canım Asim aynen
  Asim hangi takımı tutuyorsun
  Kimi destekliyorsun ben all starı ve Ademi destekliyorum

 8. Selam millet nasılsınız
  Ne zamandır yazmıyorum
  Çok özledim sitemi ve canım arkadaşlarmı Serplim Asim Eylülüm Aygulüm defnem Zaram nurdanım meleyim ayselim denizim nasılsınız canlarım sizi çok özledim

 9. Baya tartismali gececek gibi gorunuyor oyun insallah gonulluler kazanir
  Burdaki eski gunleri ozledim ya sicak ortam var idi