Survivor 2018 20 Mayıs Pazar Dokunulmazlık Ödülünü Kim Kazandı ?

Burak 20 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 20 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Kim Aldı ? Eleme Adayları Kimler ?

Survivor 2018’de finale adım adım yaklaşırken heyecan da giderek tırmanıyor. Survivor’da Cumartesi akşamı oldukça heyecanlı geçen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Oynanan birinci oyunu ünlüler takımı kazanırken oyun oldukça çekişmeli geçti. Parkurlar zorlaştıkça oyunlarda heyecan artarken son zamanlarda genellikle oyunlar atış etabıyla bitiyor. Yani parkuru önde bitirmekten çok parkura önce varmak öndem taşır durumda.

Cumartesi günkü dokunulmazlık oyununda da galibi belirleyen yine bu atış etabı oldu. Yarışmacılar hemen hemen aynı anda atış etabına gelseler de Ünlülertakımı atışlardaki üstünlükle oyunu kazanmayı başardı. Dokunulmazlık oyununu 10-3 lük oldukça farklı bir skorla kazanan Ünlüler takımı büyük moral bulmayı başardı. Oyun sonrası sevinç gösterisi yapan Mustafa Kemal ise Hakan’ın tepkisine maruz kaldı. Yarışmada artık kimsenin kimseye tahammülü kalmamış durumda. En sakin yarışmacılar bile birden parlayabiliyor.

Survivor 2018 20 Mayıs Pazar günü 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Gönüllüler takımı Cumartesi elenmesi için 2 isim verdi. Pazar günü oynanacak dokunulmazlık oyununu da kaybetmeleri durumunda Gönüllüler takımlarından bir isme daha veda edecekler. Bu nedenle Gönüllüler takımının bu oyuna daha fazla asılması gerekiyor. Benim tahminim Pazar günü kazanan taraf Gönüllüler takımı olacaktır.

Survivor 2018’de güncel olarak haberleri paylaşmayı sürdürüyoruz. Ada konseyinde olacak isimler kesinleştiğinde yine ilk olarak sitemizde sizlerle paylaşıalcaktır. Pazar günü yapılacak olan oylama sonuçları da Pazartesi günü sitemizde sizlerle olacak. Yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 20 Mayıs Pazar Dokunulmazlık Ödülünü Kim Kazandı ?” üzerine 2 yorum

 1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ünlüler kazandı buna çok sevindim,
  Ama Gönüller takımında Murat’ın ismini yazılmasına çok şaşırıyorum,Murat’ın performansı iyi olamya başladı oyunlar kazanmaya başladı. Gönüller takımı bunu görmüyor mu ⁉ anlamadım gitti…
  Damlanın ismide çıktı yanlış hatırlamıyorsam hakan yazmıştı ,hakanın derdi ne anlamdım adama gülmup geçiyorum,hilminşn hakanı söylemesini çık isterdim yani hakan takımı bozuyor yağmura gelicek olursak yağmur zaten zayıf halka ama atış oyunlarda mermi gibi atıyor atış oyunlarda iyi bazı oyunlarda yağmuru oynatmıyorlar oynatsalar yağmur performansını yükseltirdi. Bence
  Ve ikinci aday birsen
  Birsenin performansı iyi bence neden sürekli onun ismini yazıp duruyorlar,
  Yağmur ve birsen
  Hak eden kalsın Hadi hayırlısı kim gider kim kalır..
  ..bana göre =yağmur veda eder 😀

  1. Hayat dedi ki:

   Maalesef abim yanıldın birsen gitti ha ha ha ha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.