Survivor 2018 17 Perşembe Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ? Ödül Neydi ?

Burak 17 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Final günü yaklaştıkça yarışmacıların hırsı da giderek artıyor. Bu elbette gerinlikleride beraberinde getiriyor. Survivor 2018 ödül oyununu kim kazandı ? Merka edenler için cevaplayalım.

Survivor 2018 17 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

Survivor 2018’de birleşme partisi gerçekleşti. Eski Survivorlara göre daha hareketli olan birleşnme partisinde yarışmıcılar bir yerine iki gün dinlenme şansını da yakaladılar. Acun ılıcalı ise bu seneki Survivor’da eski yarışmalara göre daha fazla zorluk olduğunu yarışmacıların da buna bağlı oalrak daha güzel ve önemli ödüllere sahip olmaya devam edeceğini açıkladı.

Adaya dönen yarışmacılar ödül oyunlarına kaldıları yerden devam etiler. Ödül oyunlarında Gönüllüler takımının üstünlükleri devam ediyor. Özellikle 5 -0  geriden gelerek kazandıkları oyun sonrası Gönüllüler büyük bir hava yakaladı. Bu akşam oynanacak oyunda ise gelen tüyolara göre iki ödül oyununu da kazanan taraf Gönüllüler takımı olacak.

Finalin yaklaşmasıyla oyunlardaki heyecan ve gerilimde giderek artıyor. Rekabetin üst düzeye çıktığı yarışmada artık neredeyse kavgasız bir bölüm göremez olduk. bu akşamki bölümde de Mustafa Kemal ve Hilmicem arasında gerilim yaşanacak. Bu durum diğer yarışmacıları da olumsuz etkileyecek. Sakinliğini her zmaan korumayı başaran Hilmicem’in de sinirlerine hakim olamaz duruma gelmesi herkesi çok şaşırtacak

Kavgaya neden olay ise Hilmicem’e oyunu tamamlayıp beache dönerken Mustafa Kemal’in kızdıracak bir söz söylemesi ile başlıyor. hilmi Cem’de Mustafaya cevap verince tartışmanın fitili ateşlenmiş oldu. Mustafa Kemal’in sözlerine çok sinirlenen Hilmicem onun üzerine yürüyünce olaylar büyüyor. Daha sonra olaya Murat’da dahil oluyor. Daha sonra diğer yarışmacılar araya girerek tarafları sakinleştiriyor.

Bu akşam oldukça heyecanlı bir ödül oyunu bizleri bekliyor olacak. Zorlu olduğu kadar keyifli bir parkurda yarışacak olan yarışmacılar herşeylerini ortaya koyacaklar. Gerçekten bu sene oldukça heyecanlı ve farklı bir Survivor izlemekteyiz. Ünlüler takımında Turabi’nin bağımsızlığını ilan ederek tek başına hareket etmesi takım bütünlüğünü tamamen bozmu durumda. Bu akşamki mağlubiyetin baş sorumlusu olarak Turabi’yi görüyorum. Sizler de yorumlarınızı belirtmeyilütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 17 Perşembe Mayıs Ödül Oyununu Kim Kazandı ? Ödül Neydi ?” üzerine 1 yorum

  1. Hayat dedi ki:

    Mustafa Kemal çıldırmış olmalı ha ha ha
    Sana ne oldu ya sen hiç böyle yapmazdın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.