Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 14 Mar 2018 Haberler  0

Survivor 2018 15 Mart Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

 

Kıran Kırana geçen baraka ve erzak oyununda kazanan 10-9 luk skorla Gönüllüler oldu.

Baraka Ödülü :  ALL STAR 9-10 GÖNÜLLÜLER

———————————————————————————————————————————————

Yemek Ödülünün Sahibi 10-9 luk skorla All Star Oldu

Tavuk ve Salata Ödülü : ALL STAR 10-9 GÖNÜLLÜLER

 

Survivor 2018 tüm heyecanıyla devam ediyor. 15 Mart Perşembe günü bizleri yine heyecanlı bir ödül oyunu bekliyor. Bilindiği üzere Gönüllüler takımı son oynanan ödül ve dokunulmazlık oyunlarını kazanarak kolay lokma olmadıklarını herkese gösterdiler. Ayrıca her iki takıma da ikişer yarışmacı dahil oldu. Bakalım bu yeni yarışmacılar Survivor 2018’e neler katacak hep birlikte göreceğiz.

Survivor 2018 Perşembe akşamı yeni bir ödül oyunu ile karşımıza gelecek. Yeni gelen dört yarışmacı da ilk kez oyunlarda boy gösterecekler. Özellikle Nagehan’ın Gönüllüler takımına geçmesi ve yüzde yüzlük muhteşem bir performans göstermesi ile adada işler değişmişti. Gönüllüler biri ödül biri dokunulmazlık iki oyun birden kazanarak büyük moral buldular. Bakalım Nagehan bu oyunu da takımına kazandırabilecek mi ? Ayrıca Gönüllüler takımına gelen Batuhan ve Mustafa oldukça dayanıklı ve güçlü göründüklerinide belirtmeden geçmeyelim.

 

All Star’a gelen yarışmacılar ise doğal olarak daha önce yarışan isimler. Onlardan biri Survivor 2018 e başlangıç kadrosunda adı geçse de daha sonra yarışmayacağı açıklanan Elif Şadoğlu. Diğer isim de daha önce Survivor’da başarılı performans gösteren Yiğit Dikmen. Nagehan’ın Gönüllüler’e geçmesi ve yeni gelen yarışmacılar ile birlikte artık adada All Star yarışmaların mutlak favorisi demek kesinlikle yanlış olur. Bundan sonra çok daha keyifli bir Survivor bizleri bekliyor olacak.

Gelelim Perşembe akşamı oynanacak oyuna. Benim tahminim bu oyunu da Gönüllüler takımın kazancağı yönünde. Çünkü oldukça moralleri yerinde ve yeni katılan yarışmacılar ilk kez oyunlarda boy göstereceği için herşeylerini ortaya koymak isteyeceklerdir. Sizler de tahminlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Survivor 2018 15 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı ?” üzerine 2 yorum

  1. Jahan dedi ki:

    Gonuller kazancAk

  2. Jahan dedi ki:

    Gonuller kazancAkw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.