Survivor 2018 13 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Burak 13 Nis 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 13 Nisan Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

TV 8 ekranlarının en sevilen programı Survivor 2018’de heyecan sürüyor. Yarışmada Ünlüler takımı son ödül oyununu da kazanmayı başardı ve büyük moral buldu . Gönüllüler ise iletişim oyununu kazanmayı başararak kötü gidişe bir nebze de olsun son verdiler. Şimdi ödül oyununu da kazanarak bu galibiyetin tesadüf olmadığını gösterme peşindeler. Survivor 2018 13 Nisan Cuma oynanan ödül oyununu hangi takım kazandı ?

Survivor 2018 13 Nisan Cuma 45. Bölüm Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı ?

Survivor 2018’de Gönüllüler takımı en sonunda mağlubiyet serisini sonlandırdı. Takım değişimlerinin ardından takımlar Ünlüler ve Gönüllüler olarak yeniden belirlendiğinden bu yanan Gönüllüler takımı hiç oyun kazanamamıştı. Duruma isyan eden Gönüllüler Cumali’nin karşı takıma verilmesini teklif etseler de bu teklif kabul görmemişti.

Survivor 2018’de 12 Nisan Günü oynanan ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı. Turabi Gönüllüler adına üzgün olduğunu belirtti ve Gönüllüler’in üst üste aldığı mağlubiyetin sorumlusu olarak Hakan Hatipoğlu’nu işaret etti. Ardından oynanan iletişim ödüllü oyunu ise Gönüllüler sürpriz bir şekilde zorlanmadan kazandı. 10-4 gibi net bir skorla tamamlanan oyunda Ünlüler takımındaki rehavet gözden kaçmadı. Büyük moral bulan Gönüllüler takımında Cumali oyunda yer almadı.

İletişim oyununda moral bulan Gönüllüler 13 Nisan oynanancak ödül oyunu için kazananı tahmin etmeyi zorlaştırdı. İletişim ödülü bilindiği üzere yarışmacıların moralinin yükselmesinde doğrudan etkili olan ödüllerin başında geliyor. Fakat yine de 13 Nisan akşamı için Ünlüler takımı favori durumda. Ünlüler üzerlerindeki rehaveti atarak bu oyunu kazanacaklardır. Fakat aldıkları galibiyetle kötü gidişe son veren Gönüllüler’de sürprize imza atabilirler. Sizler de 13 Nisan akşamı ile ilgili tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.