Survivor 2018 12 Mart Pazartesi Kim Elendi ?

Burak 12 Mar 2018 Survivor 2018  0

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2018’de kritik bir eleme gecesi yaşandı. Oynanan son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ilk kez adalarından bir arkadaşlarını göndermek zorunda kaldılar. Gerçekleşen ada konseyinde takım kararıyla ilk eleme adayı Nihat Doğan olmuştu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Turabi, Damla Can’ın adını verdi ve Damla ikinci eleme adayı oldu. Üçüncü adayı ise Sema belirledi. Sema Apak, Murat Ceylan’ın ismini vererek üçüncü eleme adayını söyledi. Gerçekleşen halk oylamasının ardından Survivor’a veda eden isim Nihat Doğan oldu. Nihat Doğan elendiği öğrendikten sonra Nazım Hikmet’in bir sözüyle Survivor hayatını özetledi. Doğan, ‘ben elmayı sevdim, elma beni sevmedi’ diyerek Survivor’dan elendiği için çok üzgün olduğunu belirtti.

Survivor 2018 12 Mart 23. Bölüm’de Kim Elendi ? Murat mı Damla mı ?

Survivor 2018’de bir ilk gerçekleşti ve Gönüllü’ler ilk kez dokunulmazlık oyununu kazandı. İlk kez bir ada konseyine elenme korkusu yaşamadan katılan Gönüllü’ler 11 mart akşamını stressiz bir şekilde geçrdi. All Star’da ise işler karışmış durumda. Sema Murat’ı korumaya aldı. Bireyseldokunulmaz olan Turabi ise Damla’nın ismini verdi. Konsey sonrası Nihat  5 oy alırken Sahra ise 3 oy aldı. Bu sonuçlarla eleme adayı isimler Murat Damla ve Nihat oldu.

 

Turabi ve Sema isim söylerken oldukça zorlandılar. Takım All Star olunca tüm yaışmacılar birbirinden değerli. Fakat kurallar gereği bir isim söylenmek zorunda. All Star’da adadan gitmesi en çok istenen isim olarak Nihat Doğan görünüyor.

Murat ve Damla Survivor 2016 çeyrek finalde karşı karşıya gelmiş ve Damla yarı finale yükselen isim olmuştu. Dama özellikle Survivor 2016’da oldukça sevilen isimlerin başında gelmekteydi.

 

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.