Survivor 2018 1 Mayıs Pazartesi Kim Kazandı ? Sembolü Kim Kaybetti ?

Burak 01 May 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 Sembol Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 2018’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Final günü adım adım yaklaşırken yarışmacılar oyunlarda herşeylerini ortaya koymaya başladılar. Önceki bölümler Salı günü ekranlarda yer almazken artık haftanın 6 günü izleyicisi ile buluşuyor. Son olarak yarışmada 1 Mayıs Salı günü sembol oyunu oynandı. Sembol oyununu kim kazandı kim elendi iste detaylar…

Survivor 2018 Sembol Oyununu Kim Kazandı ? Sembol Oyununda Kim Elendi ?

Survivor’da dokunulmazlık ve ödül oyununlarının yanında sembol oyunlarıda büyük önem taşıyor. Sembol sayısı en fazla olan yarışmacı Kıbrıs yolunda daha avantajlı bir hale geliyor. Hatırlanacağı gibi geçen hafta sembol oyunundan son olarak Elif elenmişti. Yağmur ise 2. sembolü elde etmenin mutluluğunu yaşamıştı.

Öte yandan erkeklerde de kıran kırana oynanan oyun sonrası Hilmicem sembole veda eden isim olurken hırslı yarışmacı bu durum sonrası büyük üzüntü yaşamıştı. Hilmicem bu oyunda Turabi ile karşılaşmış ve kıran kırana geçen oyunu kıl payı kaybetmişti. Turabi ise ilk sembolünü kazanmayı başarmış oldu.

1 Mayıs akşamı da önemli bir sembol oyunu oynanacak. Sembolü kazanan yarışmacı bakalım bu kez hangi isim olacak ? Sembol oyunu bilndiği gibi benzer parkurlarda oynanıyor. Çeşitli etapları geçmeye çalışan yarışmacılar parkur sonundaki fayansları ilk olarak kırarak sayı almaya çalşıyorlar. Sembol oyunlarında erkek ve kadın yarışmaclar arasındaki son durum ise şu şekilde.

Erkekler :

Adem – 3

Turabi – 1 

Ümit – 1 

Mustafa – 0

Kadınlar :

Yağmur – 2 

Damla – 1 

Birsen – 0

Nagehan – 0

Sema – 0 

Merve – 0

Survivor 2018 1 Mayıs Fragmanı 60. Bölüm Tanıtımı

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.