Survivor 2018 1 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödülün Sahibi Hangi Takım Oldu?

Burak 01 Haz 2018 Survivor 2018  0

Survivor 2018 1 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödülün Sahibi Hangi Takım Oldu?

 yorumsuz

Survivor 2018’de 1 haziran cuma akşamı yine bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu hafta büyük ödül neydi? Survivor 2018 1 haziran ödül oyununu kim kazandı? 

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018’de final heyecanı gittikçe yaklaşıyor. 12 yarışmacının her biri önce Kıbrıs finalini garantilemek ardından da finale kadar çıkmak istiyor. Survivor 2018’de takımlar arsından denge artık sağlanmış durumda. Kıran kırana mücadeleler izleyeme başlıyoruz.

Şuan Survivor 2018’de ilk kez yarışan sadece 2 isim kaldı. Biri gönüllüler takımında yer alan Anıl; diğeri ise ünlüler takımında yer alan Mustafa Kemal. Geriye kalan 10 yarışmacı ise daha önce Survivor’da yarışan isimler.

 

Fakat ünlüler takımı üst üste çok oyun kaybettikleri için enerjilerini önemli derece kaybettiler. Özellikler İstanbul ödülünü kaybettikten sonra bir türlü toparlanamayan ünlüler takımı dün oynanan iki ödül oyununu da kaybettiler. Takımlar ilk olarak konforlu baraka için yarıştılar ve kazanan gönüllüler oldu. Ardından mükemmel bir doğa turu ve güzel bir yemek ödülü için karşı karşıya geldiler. Ve kazanan yine gönüllüler oldu.

Ünlüler takımından Merve artık kaybetmekten sıkıldıklarını ve özellikle yemek ödüllerini kazanmaya ihtiyaçları olduklarını dile getirdi. Survivor 2018 1 haziran cuma akşamı oynanan ödül oyununu%90 gönüllüler takımı kazanacak. 

Survivor 2018’de 2. büyük toplu sms başladı. Bundan sonraki bütün elemelerde ikinci toplu sms sonuçlarına göre yarışmacılar adaya veda edecek. Dün akşam konseyde oylamanın başlaması için bir toplantı yapıldı. Tüm yarışmacılar halkın desteklerini almak için yarışmaya olan inançlarını ve hedeflerini dile getirdi. Kimisi duygusal konuşmalar yaparken kimi daha kısa kestiler.

Tüm yarışmacıların hedefi aslında aynı ve bütün hepsi kendilerinin finali hak eden isimler olduğunu düşünüyor. Survivor 2018 1 haziran ödül oyunu hakkında sizler de düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Survivor 2018 24 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?
Survivor 2018 All Star 13 Haziran Çarşamba Kim Elendi ? Merve Adaya Veda Etti…
Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler ?

“Survivor 2018 1 Haziran Ödül Oyunu Kim Kazandı ? Ödülün Sahibi Hangi Takım Oldu?” üzerine 4 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    🙁

  2. Anonim dedi ki:

  3. Anonim dedi ki:

    Tünaydın (:)

  4. Arkey Madhubala dedi ki:

    Asım senı çok sevıyorum.Eskı gunlerımızı ben de çok özluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.