Survivor 2017 Yarı Finale Kim Kalacak? Sema’mı Ogeday mı

Survivor 2017 Yarı Finale kalan son isim Sms’de Sema’ya fark atan Adem oldu. Survivor 2017 Yarı Finali Adem; Serhat ve Ogeday’dan oluşuyor.

Survivor 2017’de 20 haziran çarşamba günü yarı final için sms oylaması yapılacak ve Sema ve Ogeday’dan birisi yarı finale kalacak ve yarı finale kalamayan isim Kıbrıs finalinde Survivor 2017’ye veda edecek.

Sms oylamsında Sema’nın Adem karşısında hiç bir şansı olmadığını düşünüyorum. Bu durumda Sema bence adaya veda eden ve yarı finale kalamayan isim olacak.

Survivor 2017 20 haziran salı akşamı oynanan yarı finale kalma oyununda Serhat en iyi performansı göstererek yarı finali garantiledi sonrasında ise Ogeday Adem’i yenerek yarı finali garantileyen ikinci isim olmuştu.

Survivor 2017’de 20 haziran akşamı 23:30 da canlı sms oylaması başlayacak ve 00:15’de sms sonuçları açıklanacak. Adaya veda eden ve yarı finale kalan isim bu akşam belli olacak. Daha önce de belirttiğimiz gibi sms oylamasında Adem’in karşısında Sema’nın hiç şansı yok

Survivor 2017’de 20 haziran salı akşamı canlı sms oylaması sonucunda yarı finale kalan isim belli olacak. Tüyolar için takipte kalın.

dizibilgi google play

Survivor 2017 Yarı Finale Kim Kalacak? Sema’mı Ogeday mı (17 Yorum)

  1. İndi sabax Adem Ogeday Serhat üç birlikdemi oylamya çıkacak yoxsa sabax yine oyun oynayacaqlar finalist beli olacaq

  2. Herkese iyi geceler tatlı rüyalar hepinizi cok özledim canim ablarim sabahlari yazamıyorum çünkü elektrik olmuyor daha iki ay boyle devam edecekmiş bu arada esmaya soymam gereken birkac önemli soru var da eger ben yokken geldiyse yazabilirmisiniz ona göre soruyum belki cevap verir ve daha şimdi televizyonu kapattim sema elendi aslinda biraz üzüldüm ama ADEM ICIN COKTA SEVINDIM HERKESE IYI GECELER♥

  3. Bencede semanin adem karsisinda hic şansı yok ama semada guclu bir aday herkese iyi geceler tatlı rüyalar♥