Survivor 2017 Baş Parmağı Kırılan Adem Kıllıççı Oyunları Ne Zaman Dönecek

Burak 11 Nis 2017 Survivor 2017  0

Survivor 2017’de Adem Kıllıççı İlhan Mansız tartışması Ünlüler takımı için pahalıya patladı. Son oyunda yani 10 nisan pazartesi akşamı oynanan son dokunulmazlık oyununda 5’te 5 yaparak dokunulmazlık sembolünü alan ve neredeyse tartışmasız Surivor 2o17’nin en güçlü ismi olan Adem Kılıççı önemli bir sakatlık yaşadı.

Adem Kılıççı İlhan Mansız ile adamlık konusunda tartışınca Banch’de sinirler gerildi. Adem ise kazandıkları dokunuşmazlık sonrasında ip sandığı korkuluklara artistlik olsun diye ayağını vurdu. Bu sırada korkulukların demir olduğu anlaşıldı; zira Adem acı içinde yere yığıldı.

Komedi filmlerini aratmayacak sahnede ne yazık ki üzücü bir olay yaşandı ve Adem Kıllıççı ayak baş parmağını kırdı. Doktorların ilk müdahalesi sonrası adaya dönen Adem’in sağlık durumu iyi. Survivor doktoru  Metin Kuş ise Adem’in dönüş tarihi ile ilgili net bilgi vermese de oyunların bazılarında yer alabileceğini açıkladı.

Sakat bir Adem Kılıççı’dan kimseye fayda gelmeyeceğini ve artık Ünlülerin Surivor’da en az 45 gün kendi kaderlerini Adem olmadan çizmeleri gerektiğini söyleyebilirim ben kendi deneyimlerimden; zira Adem oynasa bile çekine çekine oynayacak o da Survivor 2017 gibi Survivor tarihinin en zor sezonunda iş yapmaz.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ZARA
Survivor 2017’yi Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Aldı Survivor 2017 22 Haziran Sms Sonucu
Survivor 2017 21 Haziran Finale Kimler Kaldı? Survivor 2017 21 Haziran Sms Sıralaması
Survivor 2017 Yarı Finale Kim Kalacak? Sema’mı Ogeday mı

“Survivor 2017 Baş Parmağı Kırılan Adem Kıllıççı Oyunları Ne Zaman Dönecek” üzerine 4 yorum

 1. Ben74 dedi ki:

  Neden Ademi assalamaya calisiyosunuzbiraz saygili saygisizliga gerek yok senkimsin yaaa

 2. AYŞE NUR dedi ki:

  Olayları çarpıtmayın….Adem artistik olsun diye vurmadi…Adem acı içinde yere yığılmadı…..Komedi filmlerini aratmayacak bir sahnemi sizce o an orda böyle bir görüntü mü vardı yapmayın yaa nerden uyduruyorsunuz bunu….Sakat bir adem kiliccidan kimseye fayda gelmeyecegi ya bu cümleyi yazarken nasıl bir ruh haliyle yazıyorsunuz. ..
  Sanki adem elden ayaktan düşmüşte tamamen sakat kalmış gibi yazmışsınız…..Allahın izniyle adem eskisi gibi yarışacak bir şey olmayacak…Sizide anlamış değilim her olayda ademi suçlu gibi gosterib yazıyorsunuz….Çoğu olayı isimleri yanlış yazıp anlatiyorsunuz buna birsey demiyor anlayışla karşılıyorum ama ademi yanlış bir sekilde yansitmayin ben buna anlayış göstermem…..

  1. Gizemli Biri dedi ki:

   Sonuna kadar haklısın. Yazdıklarının altına imzamı atarım.

 3. Gizemli Biri dedi ki:

  Adem acı içinde yere yığıldı yazmışsınız. Orayı silerseniz iyi olur. Çünkü Adem yere yığılmadı, sepete vurduktan sonra benche gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.