Survivor 2017 9 Haziran Yat Ödülü Kim Kazandı?

Tüyomuz bu akşam da doğru çıktı. Bize güvenen Survivor 2017’yi bizle takip eden arkadaşlara teşekkür ederiz. Ödül oyunun galibi bayrak yarışında kazanılan oyun ike Gönüllüler takımı. Oyunda Elif ve Ogeday insan üstü bir performans gösterdiler. 

Evet arkadaşlar tüyo geldi. 9 haziran cuma akşamı oynanacak ödül oyununu Gönüllülerin kazanacağı yönünde güçlü tüyo geldi.

Survivor 2017 9 Haziran cuma akşamı çok büyük bir ödül oyunu bizleri bekliyor. Dominik’in en güzel sahil şehirlerinden yat gezileri ile ünlü La Romana’da ödül oyununu kazanan takımı çok güzel bir yat  tatili bekliyor.

Bilindiği üzere Survivor 2017 8 Haziran perşembe akşamı Ünlüler bir birine düşmüş ve bu karışıklıktan yararlanan Gönüllüler ödülü kapmıştı ve haftalar sonra karınlarını doyurmuşlardı. Kritik öneme sahip dokunulmazlık oyunları öncesinde ise bu yat ödülü iki takım içinde çok önemli bir ödül ve rüya gibi bir tatil olacak.

Survivor 2017’nin 116. bölümüne Elif damga vurabilir; zira 115. bölümde ödül oyunun kazanılmasında Sema ve Sabriye karşısında aldığı oyunların çok büyük önemi olmuştu. 9 haziran’da da büyü ihtimal Elif çok başarılı sayılar alacak ve takımını oyun kazanması için sürükleyecek ancak Berna oyun kazanamayınca çok sinirilenecek özellikle fragmanda da gördümüz üzere sonlarda ödülü kazanmak üzere ikin çok kritik bir oyunu kaptırınca çılgına dönecek ve su matarasından hırsını almaya çalışacak.

Diğer taraftan parkuru karıştıran Sabriye’nin komik halleri Serhat Akın’ı çok sinirlendirecek ve zaten ünlüler konsantre değildi bu nedenle de oyunu kaybetti gibi eleştire takımını maruz bırakacak. Benim tahminim Survivor 2017’de 9 haziran akşamı oynana yat ödülünü dün olduğu gibi Gönüllüler kazanmıştır.

Çok kısa süre içerisinde sayfamıza Survivor 2017’de 116. bölümde verilecek yat ödülünü kimin kazandığı ile ilgili tüyo gelecektir. Sayfamızı takipte kalın. [kirmizibuton]Survivor 2017[/kirmizibuton] 10 Haziran 11 Haziran Dokunulmazlık oyunları sonuçları konumuz için tıklayın

Survivor 2017 9 Haziran Fragmanı

dizibilgi google play

Survivor 2017 9 Haziran Yat Ödülü Kim Kazandı? (12 Yorum)