Survivor 2017 18 Nisan Kim Elenecek? Pınar mı Gökhan mı? İşte Sms Sıralaması

Burak 17 Nis 2017 Survivor 2017  0

Arkadaşlar aldığımız tüyoya göre bu hafta adaya veda eden isim Ünlüler takımından Pınar SAKA olmuştur.  En çok oyu Sabriye alırken Berna Kekliker’de sanki Kıbrıs finalini garantileyen isimlerden biri gibi duruyor; diğer taraftan Gökhan ise gelecek bir iki haftada tekrar sms’e çıkarsa elenmemesi içten bile değil.

Survivor 2017’de birleşme partisi sonrası ilk eleme 18 nisan salı akşamı yapılacak eleme gecesi ile belli olacak. Survivor 2017’de geçen hafta iki dokunulmazlığı da Ünlüler kazanmıştı bu hafta ise ikisini birden kaybetti. Bu durumda eleme adaylarının ikisi Ünlüler takımından iki ise Gönüllüler takımından çıktı.

Survivor 2017’de ilk hafta Gönüllüler’den Berna ve Gökhan eleme adayı olmuştu ikinci hafta ise Sabriye ve Pınar eleme adayı olarak eleme potasına girdiler. Daha önce sizlerle birlikte defalarca gördük ki bıçak kemiğe dayanmadan Sabriye ve Berna Survivor 2017’den gitmez; benim şahsi görüşüme göre bu hafta da adaya veda eden isimler onlar olmayacak.

Benim tahminim bu hafta adaya adada kalan en zayıf adaylardan biri olan Pınar adaya veda edecek. Pınar’ın çok az oy almasını da bekliyorum; zira daha önce geçen haftalarda potaya giren ve azımsanmayacak bir sms’e sahip olan Gökhan onun en yakın adayı.

Şuanda Survivor 2017’de 18 nisan akşamı kimin adaya veda edeceğine dair bir tüyo elimize geçmedi; tüyo gelince sms sıralamasını geçen hafta olduğu gibi sayfanın en başında güncelleme olarak siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ZARA
Survivor 2017’yi Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Aldı Survivor 2017 22 Haziran Sms Sonucu
Survivor 2017 21 Haziran Finale Kimler Kaldı? Survivor 2017 21 Haziran Sms Sıralaması
Survivor 2017 Yarı Finale Kim Kalacak? Sema’mı Ogeday mı

“Survivor 2017 18 Nisan Kim Elenecek? Pınar mı Gökhan mı? İşte Sms Sıralaması” üzerine 12 yorum

 1. ghbjhbhjg dedi ki:

  Nbhjjvjhhb

 2. AyşeGül dedi ki:

  Gökhan elenmesinde kim elenirse elensin .

  1. ayse dedi ki:

   Asucguiasgsdyic

 3. Melek dedi ki:

  Benim anlamadigim oyun alamayan zayıf oyunculara halk neden kalmaları için sms atıyorlar bu bir güç yarışması değilmi acitasyonlara bayılıyorum oyunu hak edenlere vereceksin biraz gerçekçi olalim

 4. ramize dedi ki:

  gokahn elenmez insallah

 5. Gizemli Biri dedi ki:

  Gökhan’ın Volkan’dan önce elenmesini istemiyorum. Onun dışında kim elenirse elensin. Umarım Berna elenir diyeceğim ama imkansız gibi bir şey.

 6. Anonim dedi ki:

  Bencede pınar gider gibi görünüyor. son zamanlarda hem performans olarak hemde ordan oraya dönerek karakter olarakda tatmin edici değil

 7. ZARA dedi ki:

  Zehirli sarmaşık. Pınar elense iyi olurdu

 8. Anonim dedi ki:

  İnsallah gokhan elenir pinar elenirse unluler çöküş yasar

 9. Asi dedi ki:

  Pinar ile Gokhan elenmeye daha yakinlar ama bi tik pinar yakin ola bilir. Ben Gokhanin elenmesini istemiyorum cunki gokhan elenirse volkanin istediyi olmus olacak ve insallah Gokhan elenmez…

 10. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar çocuklar uyumuşlar.Annelerıne verdım.Sabah iştahla yerler.Bız yemesek de olur.Üzülünecek bısey yok.Onların nasibiymiş.Sıze verıyormuş gıbı düşünüp onlara verdım.Bız çayımızı içerızzzzz.İnşallah Sabrıye ya da Pınar gıder.Saat geç olmuş iyi gecelerrrrrr. SABAH BURADA OLACAGIMMMMMMMM.Benı özleyın

  1. Asi dedi ki:

   Serpilim var ya kalbinin guzelliyi kadar hayatinin her anida guzel olsun iyi geceler canim benim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.