Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2017 15 Haziran akşamı bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem oldu. Sabriye ve Berna oylamaya çıktı ve elenen isim ise Berna oldu.

Survivor 2017 15 Haziran perşembe akşamı elenen isimin tüyosu tarafımıza geldi. Bu akşam adaya veda eden isim Sabriye ŞENGÜL olacak.( Bu tüyo yanlış çıktı)

SAbriye’nin elenmesi ile ilgili tüyo gelirken 15 haziran akşamı dokunulmazlığı hangi ismin kazanacağı ile ilgili tüyo gelmedi. Biseysel dokunulmaz Ogeday muhtemelen konseyde Sabriye der; Konseyde SAbriye’nin ismi çıkar. Bu akşam Bireysel dokunulmazlığı kazanan oylamaya çıkacak üçüncü ismi de belirleyen isim olacak. Kazanan Adem olmazsa muhtemelen Adem’de potaya girer.

Survivor 2017’de şakası olmayan haftalar geldi çattı. Artık hata yapanın geri dönüşü yok. Bilindiği üzere 14 haziran çarşamba akşamı oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim Ogeday olmuş ve bu hafta için rahatlamıştı. Ogeday 15 haziran perşembe akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununda yer almayacak.

Daha önce Kıbrıs’ı garantileyen Sema’da oyunlarda yer alamayınca Berna, Adem İlhan Sabriye ve Serhat oyuna çıkacak ve oyunda yer alan isimlerden sadece bir tanesi dokunulmaz olacak. Bu akşam dokunulmazlık oyununu Sabriye kazanmaz ise aynı akşam yapılacak eleme konseyinde Sabriye’yi ldukça sıkıntılı günler bekliyor.

Dün akşam için bireysel dokunulmazlığı Serhat Akın’ın kazanacağın söylemiştik ancak kazanan Ogeday oldu; ancak biz bu tüyonun doğru olduğunu bu akşam kazananın Serhat Akın olacağını düşünüyoruz; ancak yine tüyo geldiğinde sizler ile paylaşacağız.

Survivor 2017 15 haziran perşembe akşamı oynanacak oyun oldukça performansa dayalı bir oyun; bu oyunda Berna ve Sabriye’nin kazanma şansı yok denecek kadar az; ancak İlhan Adem ve Serhat arasında en güçlü aday Serhat ve Adem gibi. 

[saributon]Survivor 2017 büyük sms [/saributon]oylaması sonuçları için tıklayınız

Survivor 2017 15 Haziran Fragmanı

dizibilgi google play

Survivor 2017 15 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı? (4 Yorum)

 1. merhaba kizlar cokk seviniyorum bu aksam sabriye erkeyi elenecek belki adem bir nefes alir ya bi turlü canini kutaramadi bu kizdan zevgle izliyecem sabosun gitmesini

 2. ☺GÜNAYDINN☺HAYIRLI☺RAMAZANLARR☺
  ZARAM☺SERPİLİM☺MAHRİM☺EYLÜLÜM☺
  AYGÜLÜM☺ZİNETİM☺ALİNAM☺
  ABLALARIM NASILSINIZZZ☺☺☺☺
  ASİMM CANIM NASILSIN☺☺☺☺☺

  inşallah bunu adem alır ya inşallah ogeday aldı zaten adem alsın ya…