Survivor 2017 10 Haziran Dokunulmazlığı Ünlüler Kazandı. Peki Eleme Adayları Kimler

Survivor 2017 10 Haziran akşamı kazanan takım bayrak yarışı ile Ünlüler oldu. Ünlüler az daha ellerinde ki dokunulmazlığı kaptıracaktı. Bireysel dokunulmazlık ise Berna’nı oldu. Berna oyunlarda sayı alamazken konu bireysel dokunulmazlık olunca iki dokunulmazlıkta da kazanmayı bildi.

Survivor 2017 10 Haziran akşamı iki eleme adayımız Elif ve Ogeday oldu. Büyük sms oylamasında Ogeday Elif’in önünde. 12 haziran da oynanacak dokunulmazlıkta Ünlüler bir kez daha kazanırsa Elif adaya veda edecek isim olacak.

Şuanda Ünlüler 8- 4 önde sizlere saatler öncesinden söylediğimiz gibi bu akşam dokunulmazlık yine Ünlülerin olacak. Sema ve Sabriye ne Elif ve Berna’ya oyun vermiyor. Ogeday ise ne yazık ki başarısının karşılığını göremiyor.

Survivor 2017’de 10 haziran akşamı oyanancak dokunulmazlık oyunu ile ilgili özel bir tüyo geldi. Tarafımıza ulaşan kesin olmaya güçlü tüyoya göre dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler olmuştur.

Bilindiği üzere Ünlüler takımı son iki ödül oyununda başarılı bir oyun çıkaramamış ve ödülleri 3 kişilik Gönüllüler takımına kaptırmıştı. Takım olarak mücadelenin yapılacağı Survivor 2017  117. bölümde Gönüllüler sürekli yarıştığı için çok yorulmuş olacak ki kazanamamışlar. Tabi ki tüyo yanlışta çıkabilir ancak benim tahminimde bu oyunu  Ünlüler’in kazanacağı yönünde çünkü gönüllüler 6 7 deda yarıştıkları için dinlenmeye vakitleri olmayacak.

Survivor 2017 27 28 mayıs akşamları yapılan büyük sms oylaması sonuçlarında Elif ne yazık ki son sırada olduğunu düşünüyoruz. Bu akşam bireysel dokunulmazlığı Elif alamazsa büyük ihtimal 11 haziranda kimin kazanacağına bakmadan adaya veda eden isim olacaktır.

Elif’in adaya veda etmesi durumunda Berna tek başına sayı alamayacağı içimn oyunlar muhtemelen bireysele dönecektir. Bu sırada Survivor 2017 10 Haziran cumaretsi günü dokunulmazlık oyunun ilk raundu SAbriye ve Elif arasında oynandı Elif parkurda Sabriye’ye fark attı ve dokunulmazlıkta ilk sayıyı gönüllülere getirdi.

[pembebuton]Survivor 2017 büyük sms oylama[/pembebuton] sonuçları için tıklayınız

dizibilgi google play

Survivor 2017 10 Haziran Dokunulmazlığı Ünlüler Kazandı. Peki Eleme Adayları Kimler (13 Yorum)

  1. İyi akşamlar arkadaşlar beni soran arkadaşlarım iyiyim sizler nasılsınız sizi çok seviyirorum canlarım

  2. Ünlüler kazanırsa Gönüller den biri giderse muhtemelen oyunlar bireysele dönecekdir bireysele dönmek için erken olduğunu düşünyorum bu yüzünüzden gönüllerin kazanmasnı ve Sabriye’nin elenmesni çok istyiyorum Bu hafta Sabriye getsin gelecek hafta Berna ve Elif getsin amin inşallah