Survivor 2016 Yeni Eleme Sistemi Haftada 2 Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 2016 Ada Birleşmesi İle Haftada 2 Dokunulmazlık Oyunu İle Yeni Eleme Sistemi Geldi Kuralları Formatı Nasıl

survivor 2016 acun ılıcalı

Tv8 ekranlarında gelen fenomen yarışma programı Survivor Mayıs ayında adaların birleşmesi ile tek ada uygulamasına geçti. Böylece bu hafta itibari ile haftada 2 takım dokunulmazlık oyunu oynanacak.

survivor 2016 haberleri

[kirmizitext]Survivor 2016 Her Hafta Neden 2 Dokunulmazlık Oyunu Oynanıyor ?[/kirmizitext]

15 Mayıs ve 16 Mayıs tarihi ile başlayan yeni sitemde her Pazar ve Pazartesi günleri ünlüler ve gönüllüler takımsal dokunulmazlık sembolü yarışı verecek.

Her Salı eleme konseyine potada olan 2 kişi çıkarılacak. Gitme adayları dokunulmazlık oyunu sonucuna göre Ünlülerden Gönüllülerden 2 aday veya Ünlülerden 1 Gönüllülerde 1 aday olmak üzere toplamda 2 eleme adayı seçilecek.

survivor konsey

Böylece Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı önceden olduğu gibi bir eleme adayı belirlemeyecek.Potaya giren 2 kişiden en az sms oyu alan yarışmacı adaya veda edecek ve elenecek.

Böylece adaların birleşmesi ile yeni eleme sisteminde haftada eğer kaybeden takım aynı değilse 2 defa bireysel dokunulmazlık oynanacak.

Kıbrıs büyük finale giderken adaylar bakalım bu yeni sistemle nasıl bir strateji geliştirecek. Survivor 2016 oyun sonuçları ve tanıtım fragmanları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.