Survivor 2016 Kıbrıs Finaline Kimler Gidecek (5 Yarışmacıda Gidiyor)

Survivor 2016 26 Haziran Finale Kimler Katılacak Gidecek

survivor 2016 finalSurvivor 2016 Büyük Kıbrıs Finaline Gidecek Katılacak Yarışmacıları Acun Ilıcalı Konseyde Açıkladı. Buna göre yarışmacılardan 5’i de 26 Haziran Final oyunundan sonra 29 Haziran büyük Kıbrıs oylamasına katılacak.

Survivor Finale Kimler Gitti Hangi Yarışmacılar 

Acun Ilıcalı Survivor programında bu sezon ilkleri çok yaşadı. Yapımcı ada konseyinde yaptığı açıklamalar ile Haksızlık olmamsı için Kıbrıs Finaline 5 yarışmacının yani Nagihan Damla Atakan Serkay ve Semih’in katılacağını açıkladı. Buna göre ilk defa 5 kişilik bir final yaşanacak 29 Haziran birincinin belli olacağı programda nefesler tutulacak ve sms oylaması ile şampiyon seçilecek.

survivor 2016 semih

Semih Öztürk Finale Gidiyor Mu Son Sağlık Durumu

Serkay’ın sakatladığı yarışmacı finale katılacak. Fakat finalde oynanacak oyunlarda olmayacak oyuncu sms oylamsında yer alacak. Talihsiz bir sakatlık yaşayan Semih’in son sağlık durumu oyunlarda oynayamayacak kadar ciddiyetini koruyor. Parmağı kırılan Semih Öztürk finalin önemli adaylarından biri olacak.

Acun Ilıcalı SEMİH’İ tedavi için Amerikaya yolladı. Bakalım 29 Haziran Semih birinci olacak mı ?

Survivor 2016 Atkan, Nagihan Serkay Semih Finale Kaldı Mı Gidecek Mi ?

Survivor 2016 Kıbrıs Finaline Kimler Gidecek (5 Yarışmacıda Gidiyor) (1 Yorum)

  1. çangan atakan beni sevmediğini anladım git defol başımdan seninle ugraşamam beni istemeyeni ben hiç istemem galeye bile almam tamammı süt çocuğu akpli oldunda başın göye mi erdi tayip erdoğanın bacagı senin gözüne girsin inşallah yarabbim