Survivor 2016 Kıbrıs Finali Kim Şampiyon Birinci Oldu (29 Haziran)

Survivor 2016 29 Haziran Kıbrıs Finali Oylama Sonucu Kim Şampiyon Birinci Oldu Kazandı Öğren

survivor 2016 kıbrıs finali foto

Survivor 2016 4 finalistinden kimin şampiyon olacağını arıyor. 4.5 aylık zorlu serüvende Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık, final sembol, bireysel dokunulmazlık sembolü ve ödül oyunlarında müthiş efor sarf ederek finale kalmak için yarıştılar.

Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan sunuculuğunda her sene ekrana gelen Survivor yarışması 2016 yılında kim şampiyon olacak kim kazanacak konusu merakları cezbediyor. Yılmaz Morgül ve Semih Öztürk gibi renkli yarışmacılar ile güzel bir sezonu geride bırakacak Survivor 2016 29 Haziranda birinci olan yarışmacısını belirleyecek. Yarışmacılar Büyük Kıbrıs Finalinde oylama ile canlı yayında birinci olan adayı belirleyecek. Buna göre Acun Ilıcalı’nın açıklamalarına göre Kıbrıs Finalinden 4 gün önce yarışmacılar geçen sezonlardan farklı olarak Dominik adalarında final oyunlarını oynayacak ve 29 Haziran Çarşamba günü halk oylaması ile Survivor 2016 birinci olan yarışmacı belli olacak. Bakalım en çok sms’i kim alacak.

survivor 2016 final resim

Survivor 2016 29 Haziran Kıbrıs Finale Kalan 4 Finalist

  1. DAMLA (final sembol oyunlarında topladığı semboller ile Nagihan’ı yenen Damla Can Kıbrıs finalinin ilk finalisti oldu)

Şuan finale kalan diğer yarışmacılar belli değil fakat Nagihan ve Avatar Atkan’ın finale kalmasına kesin gözle bakılıyor.

Survivor 29 Haziran 2016 Kim Birinci Oldu Kim Şampiyon Oldu 

sonuçlar belli olur olmaz kaçıranlar için yazımıza ekliyoruz. Sizce Kim Kazanacak Şampiyon Olacak ?

 

[kirmizitext]AVATAR ATAKAN EN ÇOK OYU ALARAK ŞAMPİYON OLDU VE 500 BİN LİRALIK ÖDÜLÜ ALDI[/kirmizitext]

READ  Survivor 2016 kim kazandı kim şampiyon olacak

Survivor 2016 Kıbrıs Finali Kim Şampiyon Birinci Oldu (29 Haziran) (8 Yorum)