Menü Aç/Kapat
Survivor 2016 Bitti Mi Neden Yok? Survivor 2016 27.06.2016
Survivor 2016 Bitti Mi Neden Yok?

Survivor 2016 Neden Bitti Final Yaptı

Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan sunuculuğunda çekilen Survivor 2016 son dakika gelişmeleri haberleri yazımızda oluyor Survivor 2016 nenden yok yayınlanmıyor ekranlarda değil sorularının cevabı yazımızda.

Survivor 2016 Neden Final Yaptı Bitti ?

Türkiye’nin en çok sevilen yarışma programı Survivor 2016 final yaparak ekranlara veda etti 29 Haziran Çarşamba büyük kıbrıs finali ile biten yarışma programı 100’ün üstünde ki bölüm sayısı ile tarihinde ilk defa dalya yaprak ekranlara veda etti.

2

Şubat ayında başlayan ve yaklaşık 5 aylık süre ile haftanın en az 5 günü ekrana gelen yarışma bazı haftalar 7 gün çekilerek büyük bir çaba le ekrana getirildi.

300 kişinin Dominik Adalarında çekimler için uğraştığı büyük yapım 2016 serüvenine son verdi. Elemeler sonucu 4 yarışmacıya düşen Survivor 2016 final oyunları ve oylama ile  şampiyonunu belirleyerek Tv8 ekrnalarına Survivor 2017’de buluşmak üzere veda etti.

Acun Ilıcalı seneye bazı müjdeler verirken 2017 yılı içinde farklı kural ve uygulamalr ile bazı sürprizlerin olacağını açıkladı.

[kirmizitext]SİZCE Survivor 2016 PROGRAMINDA EN ÇOK BİRİNCİLİĞİ HAKEDEN İSİM KİMDİ YORUMLAR EN ALT KISIMDADIR ? [/kirmizitext]

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

İREM

Atakan neden final seviyorum

Cevapla

deniz .polat

Ben atakani cok seviorum o tatli bir adam dir mehmet da tatli hen mehmeti bide atakani cok cok seviorum ikisi tatli adamlar

Cevapla

Elfida

Yılmaz morgül Allah ın topu

Cevapla

Anonim

Sizi gidi yazı yazan haylazlar

Cevapla

POLEN

SERKAY BİRİNCİLİK SADECE SANA YAKIŞIRDI

SENİ ÇOK SEVİYORUZ

Cevapla

Anonim

Seko birinci sensin

    Cevapla

    POLEN

    ÇOK HAKLISIN

Cevapla

ekber

SEMİH REİS GÖNÜLLERİN ŞAMPİONU

Cevapla

İsimsiz

Gönüllerin şampiyonu Atakan

Cevapla

Ayca Ekin Begen

Bana nasil yaptin batuhan

Popüler Haberler