Survivor 2016 8-10 Mayıs 3. ve 4. Eleme Adayı Kim Çıktı Kimi Söyledi

Survivor 2016 8 Mayıs Pazar ve 10 Mayıs Salı Günü Ada Konseyi Sonuçları Elemeye kalan 3. ve 4. aday kim oldu ? Kim Kimi Söyledi ?

survivor 2016 semih konsey sonucu

Kıbrıs büyük final serüveninde yarışmacılar bir bir elenmeye devam ediyor. Kulisler ile kavgalar ile tansiyonun iyice arttığı Survivor 2016 elemeye kalan adaylar 10 Mayıs Salı günü sonucuna göre aralarından biri elenecek. 3 veya 4 eleme adayının çıktığı eleme gecesinde 8 Mayıs Ada Konseyi ve 10 Mayıs 2016 eleme konseyi düzenlenecek.

Adaların birleşmesi ile eleme sistemi değişti. Buna göre 1 eleme için 2 dokunulmazlık oyunu düzenleniyor. Takımlardan her iki oyun sonucuna göre 2 şer aday çıkıyor toplamda 4 eleme adayı ile sms sıralamasına göre bu adaylar dan en az oyu alan elenecek.

survivor 2016 elenme ve gitme adayları

Buna göre geçen hafta ada eleme konseyi oylamasına göre en çok adı yazılan yarışmacı Atakan olmuş ve 1. gitme adayı seçilmişti.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Yattara Yunus Günçe’nin ismini söyledi. 8 Mayıs dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan 1 kişi daha gitme adayı olacak ve 3. eleme adayı olacak. Kaçıranlar için kim eleme adayı oldu kim kimi yazdı söyledi sonuçları haberimizde yer alacak.

Kim Kimi Yazdı