Menü Aç/Kapat
Survivor 2016 2. 3. Finalist Kim Oldu? Survivor 2016 26.06.2016
Survivor 2016 2. 3. Finalist Kim Oldu?

Survivor 2016 2. 3. Finalist Kim Oldu ?

Survivor 27 Haziran ve 29 Haziran çok önemli oyunlar ile finalistler belli olmaya devam ediyor programda 1. finalist belli olduktan sonra 2. finale direk giden aday belli oldu mu ?

Survivor 2016 da finale direk gitmek için yapılan oyunlar heyecanı katladı buna göre 1. finalistin belli olduğu yarışmada Serkay ve Atakan yarışmasından sonra 2. finale giden yarışmacı netleşecek.

Büyük bir mücadele ile Serkay Atakan’ı yendi ve  gözyaşları içinde kendinden geçti. Böylece 1. finalistten sonra finale çıkan 2. yarışmacıda belli olacak sonuçlar belli olur olmaz sizleri bilgilendireceğiz.1223

Nagihan  veya Semih’ten biri finale çıkmak için sms halk oylaması sonucunu bekleyecek bakalım kim elenecek kim finale kalacak

Damla ise final sembol oyunları ile finale direk giden aday olacak Sizlerde Survivor hakkındaki düşüncelerinizi kimin finale çıkıp birinci olacak konusu hakkında tahminlerinizi bekliyoruz.

 

Survivior 2016 Finalistler

  1. Damla
  2. Serkay
  3. ….
  4. …..Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

özge yaren özsoy

Bence birinci atakan olmaliydi

Cevapla

eltun

Mene ele gelir ki atakan qazanir

    Cevapla

    gizli

    Yok la serksy olur

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler