Survivor 2016 19 20 Mayıs 72. ve 73. Bölüm Fragmanı Perşembe Cuma

Survivor 2016 19 Mayıs Perşembe ve 20 Mayıs Cuma Tanıtımı Fragmanı Videosu İzle

Tv8 ekranlarında Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan sunuculuğunda devam eden Survivor 2016 yeni bölümleri ve yeni oyunları ile ekrana gelmeye devam ediyor. Büyük kıbrıs finali öncesi finale gidecek 4 kişi olma mücadelesi veren Ünlüler ve Gönüllüler arsında ki elemeler ve ödül oyunları iyice kızışıyor.

Ada da yarışmacı sayısı azalınca ödüllerde eskiye nazaran daha şaşalı ve güzel oluyor heralde yapımcılar ilk bölümlerde bu gezi seyahat veya konaklama ödüllerini masraftan kaçmak için vermediler.

19 Mayıs 20 Mayıs Neler Olacak Hangi Ödül Oyunları Var ?

Perşembe ve Cuma günü ekrana gelecek ödül oyunlarının ödülü ne ? Survivor 2016 son haftalarda gezi ödülleri ile ön plana çıkıyor Perşembe günü yine bir gezi ve yemek ödülü olabilir. Ayrıca bu hafta final sembol ödül oyunu da olacak bakalım kim kazanacak ödülleri hangi takım alacak ?

Ünlüler adasında Nagihan ve Semih git gide daha da yakınlaşıyor Atakan Ezgi’nin gidişini unutmuş gibi. Yunus Günçe bu hafta yine ada da kalmayı başardı. Gönüllülerden 1 kişinin elenmesi ile sayılar eşitlendi. Yeni hafta da bakalım kim elenecek artık her hafta 2 dokunulmazlık oyunu ile işler daha da heyecanlı hale geliyor.

Sizin Survivor 2016 da Favoriniz kim Yorumlar en alt kısımdadır. 72. ve 73. fragman tanıtım videoları yayınlandığında yazımızdan izleyebilirsiniz.

Survivor 2016 72. Bölüm 19 Mayıs Fragmanı

Survivor 20 Mayıs 2016 73. Bölüm Tanıtımı İzle