Survivor 2016 15 16 Mayıs Eleme Adayı Kim Çıktı Potada Kimler Var

Survivor 15 Mayıs Pazar ve 16 Mayıs 2016 Pazartesi Ada Konseyi Eleme Oylaması Sonucu Kim Çıktı Potada Kimler var 17 Mayıs Kim Elenecek ? Potaya Giren 2 İsim Kim Oldu Kim Kimi Yazdı ?

survivor 2016 konsey resimleri (2)

Survivor bu hafta elenecek olan iki adayını seçiyor. Ada oylama konseyi ile Ünlülerden veya Gönüllülerden 2 eleme adayı ve her iki akımdan birer gitme adayı seçilecek. Konseyde yarışmacılar gitmelerini istedikleri arkadaşının isimlerini yazacaklar.Gönüllüler takımda potaya girmesi muhtemel olan isimler Gizem Kerimoğlu ve Gizem Memiç. Memiç son bölümlerde Serkay ile tartışma yaşadı ve kimse onun tarafına geçmedi. Hatta şimdiye kadar samimi bir arkadaşı olan Damla bile parçalanmadan sonra Memiç’in yanına gitmedi.Meçik iki Gizem şimdi yer değiştiriyor diye bu durumu özetlemişti. Ünlülerde ise geçen hafta potaya giren Yunus Günçe yine kesin olarak girecektir.Haftalardır eleme konseyinde eleme adayı olan yarışmacı ada da kalmayı başarıyor.

Bireysel dokunulmazlığı alan yarışmacı eskisi gibi eleme adayı gösteremeyecek sadece ismi yazılmayacak alan yarışmacı oylama katılabilecek.15 16 Mayıs ada konsey sonucunu kaçıranlar için açıklayacağız. Bakalım 2 gitme eleme adayı kimler olacak ?Kim Kimin İsmini yazdı ? [mavitext]Semih Öztürk Atakan Nagihan Yunus Günçe Yattara Damla İbrahim Serkay Gizem Memiç ve Kerimoğlu Efecan[/mavitext] isimlerinden biri 17 Mayıs 2016 Salı günü elenerek adaya veda eden isim olacak

Mayıs Ayı En Başarılı 5 Yarışmacı ve İstatistikleri

ELEMEDE ÇIKAN İSİMLER GİZEM KERİMOĞLU OYLAMADA VE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN MEMİÇ İSE SERKAY’IN İSMİNİ SÖYLEDİ.