Survivor 2016 1 2 Haziran 84. ve 85. Bölüm Fragmanı (Çarşamba Perşembe)

Survivor 2016 1 Haziran Çarşamba ve 2 Haziran Perşembe Fragmanı Videosu 84. 85. Bölüm Tanıtımı İzle Acunn.com

survivor 1 haziran resimleri (2)Survivor yarın ve Perşembe ile bu haftanın 7 günü yeni bölümü ile ekrana geliyor. Perşembe ve Çarşamba yeni bölüm var mı yok mu sorusunun cevabı evet olacak. Genelde Perşembe günleri yayınlanmayan Survivor bu hafta olacak.

Ada da Son Durum Ne Hangi Ödüller Var 

Ada da Yunus Günçe’nin dokunulmazlığı kazanması ile her şey alt üst oldu böylece poyata giren adayların finalist olarak gösteriliyordu. Gönüllülerde keyifler yerinde fakat Damla’nın sosyal medyaya düşen sigara içme videosu herkesi şaşırttı. Ada da her şey formalite mi soruları tekrar akıllara geldi.

Survivor da Çarşamba ve Perşembe ödül oyunları olacak bakalım kim kazanacak. Ödüllerin en olduğunu şuan bilmiyoruz fakat son haftalar oldukça önemli ve değerli ödüller ile Acun Ilıcalı yine yapacağını yaptı. Fragman videosu yayınlandığında yazımızdan izleyebilirsiniz.

Survivor 2016 1 Haziran 84. Bölüm ve 2 Haziran 85. Bölüm Fragmanı Tanıtımı 

Survivor 2016 1 2 Haziran 84. ve 85. Bölüm Fragmanı (Çarşamba Perşembe) (1 Yorum)

  1. Bence damla sampiyon olmali yada serkay unluler çok yalancilar keske nagihan gitseydi ama yattara gitti olsunn gonullulerin yine isine yaradi bence sampiyon damla yada serkayy…