Survivor 19 Mart Cumartesi Ödülünü Kim Kazandı ? Eşleşmeler ve Sonuçları

Survivor Tv8 ekranlarında Yeni bölümü ile seyircisi ile buluşacak bu hafta sonu yani 19 ve 20 Mart günlerinde izleyenleri yeni ödül oyunları bekliyor. 19 Mart Cumartesi Ödül oyununu ünlüler mi gönüllüler mi kazandı ?Kim yendi yenildi İşte Ödülü alan takım ve eşleşmeler… İletişim Ödülünü Kim Aldı ?BİP Arkadaş mektup

survivor 19 mart Cumartesi ödülü kim aldı

Sevilen yarışma 2016 da kaldığı yerden devam ediyor Seda’nın sakatlığı nedeniyle ayrılması ile ünlüler takımının gücü ödül oyunlarında azaldı keza Seda takım için oyunları kazanan yarışmacıların başında geliyordu. Gönüllüler art arda bu hafta 4 oyun kazanarak harika bir çıkış kazanırken çok önemli ödülleri aldılar en son ödülleri Word mor oda olan gönüllüler geçen haftada yatak ve aile mesaj ödülünü almışlardı.

Ünlülerde ki bu kötü gidiş takımı ayırmaya doğru giderken 16 Mart Final Sembol oyununu Gönüllüler kazandı. Final sembollerini ise Gizem Memiç ve Yattara aldı.

Bakalım 19 Mart Cumartesi ödülü kim kazanacak ? Kazandı sorusunun yanıtını yazımızdan szlerle paylaşacağız. Bakalım bu hafta ödül ne olacak ?Eşleşmeler nasıl olacak. Takımlarda Damla ve İbrahim, Atakan ve Nagihan en güçlü aday olarak gösteriliyor.Eşleşme ve sonuçlar yazımızda olacaktır.

10-9 Gönüllüler Kazandı

Survivor 19 Mart 2016 Ödül Oyunu